Валерій Дьяченко/фото "Актуально"

В минулу п’ятницю власник ринку “Бартер-сервіс” Валерій Дьяченко вийшов з СІЗО під заставу в 110 тисяч гривень. Нагадаємо, Валерія Дьяченка затримали 28 липня за підозрою у вимаганні грошей. З липня колишній керівник заводу «Катіон», власник ринку «Бартер-сервіс» знаходився під вартою. Такий запобіжний захід обрав Хмельницький міськрайонний суд.

29 липня колишнього керівника заводу «Катіон», директора скандального ринку «Бартер-сервіс» арештували при отриманні грошей. Правоохоронці  закидають Дьяченку вимагання 10 тис $ з безробітного хмельничанина, який заради цікавості потрапив на територію ринку “Бартер сервіс”. За версією Дьяченка це була компенсація від групи, яка проникла на територію його ринку і була затримана.  Грабіжники, за його словами, самі запропонували компенсувати збитки від проникнення.

Валерій Дьяченко багаторічний  критик міської влади. За різних міських голів в нього намагалися відібрати один з найстаріших хмельницьких базарів Бартер-сервіс. Остання спроба відбувалася в січні 2016 – з ініціативи міського голови Олександра Симчишина.. Ділянку, котра знаходилася у орендні торгового дому «Бартер-Сервіс» розділили на шість частин і передали в підпорядкування міському комунальному підприємству ринку «Ранковий». Зараз  міська влада і підприємець з’ясовують стосунки у судах. Війна точиться за понад п’ять гектарів міської землі. Перебування Дьяченка у СІЗО ускладнило його діяльність по відстоюванню землі за собою. За його словами, йому поступали пропозиції бути більш поступливим, щоб опинитися на свободі.

Про те, як влада створює базарного монстра під прикриттям комунального підприємства,  читайте  Хмельницька мерія відрізала людську ділянку для чергового базару

Раніше ПОДІЛЬСЬКА.інфо повідомяла, що Комунальний ринок “Ранковий” заробляє місту 4300 грн на місяць

 

Залиште коментар

Також по темі

На День міста з Південного Бугу виловлюватимуть рибу, запущену навесні Симчишиним

Хмельницька міська рада до Дня міста вирішила зробити