Енергонезалежність крокує Україною. Населення та бюджетні установи потроху переходять на альтернативні джерела опалення. Так, наприклад, за останні чотири роки (з 2012 року) кількість котлів на біомасі зросла втричі (з 561 до 1787 котлів). У свою чергу збільшилась й кількість котлів, що працюють на агровідходах та агрогранулах – в шість та дев’ять разів відповідно.

Яскравим представником ефективного використання біопалива став Кам’янець-Подільський. Як повідомило інформаційне агентство Аgravery, весною 2017 року місто планує відмовитися від опалення газом.

«З 1 березня доведемо усій країні, що можливо обігрівати стотисячне місто альтернативним паливом – вимкнемо усі газові котли. Це дозволить нам зекономити більше десяти мільйонів гривень» – розповів Валерій Гордійчук, директор КП «Міськтепловодоенергія».

Опалювати місто завдяки альтернативним джерелам енергії стане можливим завдяки квартальним котлам на агропелетах, що вже функціонують в місті. Також добудовується теплоенергостанція на щепі.

Директор КП «Міськтепловодоенергія» розповів, що щороку на полях спалюється близько 30 млн т соломи. Та замість того, щоб спалити солому, можна переробити її в пелети і спалити в котлах для обігріву міста.

ЕнергоЛайф.інфо

 

Залиште коментар

Також по темі

Заради поливу підвісних вазонів на Проскурівській місто оплачує роботу двох автівок та шести людей

І такому марнотратству час покласти край. Про це