Обов’язкові допорогові закупівлі через систему Прозорро комунальними закладами міста Шепетівка  скасовані до 1 квітня 2017 року. 22 грудня на  17 сесії міської ради був представлений проект рішення про відтермінування рішення про електронні закупівлі від 6 жовтня (в порядку денному сесії його не було). Проект передбачав відтермінування дії рішення про електронні закупівлі до 01.04.2017 року. В результаті голосування рішення було підтримано. Серед присутніх 22 депутати та міський голова проголосували за відтермінування дії рішення, два депутати з фракції «Самопоміч» проголосували «проти» – повідомим ПОДІЛЬСЬКА.інфо громадський активіст Павло Котенко

На жаль, на сайті міської ради не було опубліковане рішення. Нагадаємо 6 жовтня з метою «забезпечення прозорості та відкритості закупівель» Шепетівська міська рада прийняла рішення про впровадження обов’язкових допорогових закупівель товарів та послуг комунальними установами міста на закупівлі вартістю більш як 50 тисяч гривень.
22 грудня рішенням з таким же формулюванням депутатами було скасовано. «За» відміну та для «забезпечення прозорості та відкритості закупівель» проголосувало 24 депутати + 1 міський голова, проти – 2 (фракція «Самопоміч»).

Історія запровадження допорогових закупівель через Prozorro в Шепетівці:

06 жовтня 2016 р. на 13 сесії Шепетівської міської ради 20 депутатів та міський голова прийняли рішення про встановлення нижнього порогу для обов’язкового проведення допорогових закупівель виконавчими органами, комунальними закладами, установами та підприємствами Шепетівської міської ради товарів і послуг – в розмірі від 50 000,00 грн. із застосуванням  інформаційно-телекомунікаційної системи «ProZorro».

Вже на 16 сесію (15.12) було винесено проект рішення про скасування рішення від 6 жовтня про запровадження використання Прозорро. Тоді рішення про відміну допорогових закупівель в місті не набрало необхідної підтримки у депутатів.

Пояснюючи відмови від Прозорро чиновники кажуть, що хочуть забезпечити дотримання принципів: – добросовісної конкуренції серед учасників; – максимальної економії та ефективності;- відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель; – недискримінації учасників; – об’єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозицій; – запобігання корупційним діям і зловживанням. Дивно бачити такі рішення сьогодні, адже впроваджена реформа публічних закупівель та майданчик електронних закупівель Prozorro направлені саме на вирішення цих питань – резюмує Павло Котенко  з Об’єднання ініціатив “Коло”, м.Шепетівка

Нагадаємо, Колишній чиновник вкрав у міської ради Шепетівки групи у соцмережах

 

Залиште коментар

Також по темі

Вибори не за горами: Мацола розщедрився на понад 30 тисяч баксів і привіз на округ Скрипку

Цьогорічні святкування Дня міста у Славуті та Шепетівці