Андрій Шинькович, народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» сьогодні знову порушив вимогу про одноосібне голосування  у Верховній Раді.

shynkovych-knopkodav

Це сталося під час голосування за законопроект №2345а про внесення змін до статті 3 закону “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” (щодо доповнення переліку осіб, які мають право на пенсії нарівні з військовослужбовцями строкової служби та членами їхніх сімей), повідомляє рух “Чесно“.

На табло поіменного голосування системи “Рада” видно, що крім голосу з місця депутата Шиньковича, також надійшов голос із порожнього місця ліворуч від нього.

shynkovych2

За інформацією власних джерел «ПОДІЛЬСЬКА.ІНФО» у Верховній Раді, Андрій Шинькович, екс-менеджер мережі гіпермаркетів «Епіцентр», проголосував сьогодні за свого колишнього шефа, власника «Епіцентру» Олександра Герегу.

«Та він постійно ходить з карткою Гереги до Верховної Ради, і голосує лише так, як каже йому шеф. І тоді, коли каже шеф. І якщо шеф каже, проголосувати ще й за нього, то той голосує», – каже поінформоване джерело.

До речі, як передає рух «Чесно», це справді вже не перший факт порушення процедури особистого голосування Шиньковичем – екс-менеджера “Епіцентру” вже ловили на “кнопкодавстві”. Зокрема, 4 лютого цього року під час голосування за Законопроект №3171 Проект Закону про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України щодо встановлення факту народження або смерті на тимчасово окупованій території.

Нагадаємо, вінничанин Андрій Шинькович, який працював заступником голови ТОВ «Епіцентр К», на парламентських виборах 2014 року був обраний по 189 виборчому округу (Хмельницька область) як самовисуванець. У Верховній Раді він приєднався до президентської фракції БПП.

 

 

25 Comments

 1. Михайло

  Я проживаю на Рівненщині, але ж на Хмельнничині маю багато друзів та знайомих і так, як вони відзиваються про свого депутата , я їм тільки заздрю. Він дійсно багато зробив і робить на своєму окрузі. Для нас, рівенчан, це дико, тому що у більшості ми знаємо своїх обранців тільки тоді , коли ми їх обираємо. А саме Шинькович постійно зустрічається зі своїми виборцями. Багато допоміг людям у лікуванні і навіть врятував не одне життя. Для себе я проаналізував по сайту відвідування та голосування Андрія Шиньковича та ще й оцінив його справи, зустрічі, та він практично повністю віддається добросовісно своєму статусу Народного депутата. Саме такі люди повинні бути при владі. А що до «кнопкодавства» , на мою думку, – це комусь дуже не подобається його діяльність. Я та мої знайомі , часто обговорюємо обранців, підтримуємо його та бажаємо йому і на далі так працювати і менше читати «такого піару».

 2. Андрій Васильович Шинькович дуже багато зробив для нашого округу. Він чесна та справедлива людина, яка завжди тримає своє слово та знає і робить свою роботу, як ніхто інший. А.В. Шинькович робить все для того , щоб нам , українському народу, жилося якомога краще. При зустрічах з ним ми завжди отримуємо задоволення від спілкування , завжди гордимося тим, що він розумний , виважений політик. Саме такі ,як він, повинні бути в політиці та у Верховній Раді України. До того ж , як ви пишете «шеф його» поцікавтеся про Герегу на Хмельнничині і почуєте та зрозумієте про їхні справи та думку людей про них. Люди задоволенні ними та їхніми справами.

 3. Валентин

  Про те щоб зустрітися з своїм депутатом, побачити його вживу, а не на телекрані, годі мріяти пересічному українцю. А от до нас в Білогородку, що на Ізяславщині, Андрій Васильович приїздив разів сім, може й більше, за всіх попередників своїх мабуть. За його сприяння в минулому році в школі перекрито дах 1500 квадратів, в цьому році завітавши на 150 років тієї ж школи, подарував ноутбук та проектор. Два роки дає машини для сільради, щоб груз та щебінь возити, позагортали всі ями, що десятиліттями стояли. Зараз, наскільки я знаю, ніби вже про будинок культури якась мова йде. За 25 років Незалежності України обиралось 8 скликань депутатів. Андрій Шинькович за неповні 2 роки зробив для свого округу більше, ніж семеро його попередників разом за 23 роки, та й законопроектів багато написав. А голосувати за правильні закони потрібно. Побільше б таких людей, як Шинькович, може би в країні жити краще стало

 4. Мені поталанило проживати в Хмельницькій області і в 189 окрузі де активно працює народний депутат України Шинькович А.В. На заздрість іншим жителям інших районів і областей мені довелося його бачити неодноразово і не по телевізору а, як кажуть в «живу». Справи, які він проводить в нас, ще до цього часу не вдавалося здійснювати ні одному депутату верховної Ради, які були до нього. Дай Бог йому здоров’я.

 5. Андрій Лісовський

  Просто стає смішно як інформаційні носії рух «Чено» і «Подільське інфо», намагаються задурити людей, роблячи з мухи слона і не розуміючи суті простих життєвих речей. Складається враження, що нам знову підсовують чергове замовлення, навіть через екран віддає нечистим. Шановні! В мене виникає запитання, чому така увага тому, як голосують О.В. Герега та А.В. Шинькович, адже в нас в області є ще багато народних депутатів, і з моєї точки зору, якщо «Чесно» хоче бути дійсно чесним і неупередженим було б правильно привести статистику відвідування Верховної Ради всіх депутатів які є в нас в області і дати аналіз як вони голосують, я думаю, ми побачили б там реально круті речі невідповідності. Що ж бажаю всім намагатися бути об’єктивними, не забувати, що все пізнається в зрівнянні. Даю тему є над чим працювати, так виборюється справжня справедливість.

 6. Андрій Васильович обізнаний у всіх сферах політичній, соціальній та законодавчій, тому нехтувати законами не став би, тим більш з відео як раз таки добре видно, що він проголосував лише раз, а от доброзичників у всіх вистачає, тому краще дивитися на конкретні справи людини, ніж прислухатися до нісенітниць з “поінформованого джерела”

 7. Лариса

  а стільки скільки зробив Андрій Шинькович для нашого округу, забитих та забутих всіма районів, ні за роки радянської влади, та й такої Незалежності, ніхто ніколи з “великих нардепів, які так тяжко добивались мандату”, не зробив ні жоден із нардепів, ось чогось, якщо людина працює, щось робить для людей і за ради людей, то обов’язково треба знайти негатив, чому ніхто не розкаже скільком діткам допоміг повернутись до життя, а всі ремонти шкіл, лікарень, дитячих садочків-хто таке коли бачив, проте “преса” мовчить

 8. Катерина

  Андрій Шинькович це чесна та порядна людина, яка своїми діями завжди виступає за конкретні справи і завершує їх. А те, що сталося у Верховній Раді під час голосування законопроекту свідчить лише про те, що його опонентам немає над чим працювати, хіба що створюючи чутки та поширюючи їх. Але чорний піар це теж піар.

 9. За потрібні закони для нас УКРАЇНЦІВ нехай голосують хоч за всіх, але щоб були для людей.

 10. Андрій Шинькович

  Ну навіщо Ви так мене образили назвавши Олександра Володимировича Герегу “колишнім шефом”. Для мене особисто і для усієї команди “За конкретні справи” Герега О.В. був, є і буде ЛІДЕРОМ. Для тих, в кого немає команд і Лідерів (а це, на мою думку, політичні сироти) пояснюю: за ті законопроекти, які потрібні хмельничанам, вінничанам і взагалі УКРАЇНЦЯМ, буду не лише голосувати, а усіма можливими методами добиватись їхнього прийнятя. Особливо, коли мова про АТОвці та членів їхньої родини.

  А інші несенітниці, які в статті викладені ніби від “поінформованого джерела”, – це вигадка і неправдива інформація. Питайте не в пліткарів, а в першоджерела, я завжди на зв’язку, відповім.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього