Андрій Шинькович, народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» сьогодні знову порушив вимогу про одноосібне голосування  у Верховній Раді.

shynkovych-knopkodav

Це сталося під час голосування за законопроект №2345а про внесення змін до статті 3 закону “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” (щодо доповнення переліку осіб, які мають право на пенсії нарівні з військовослужбовцями строкової служби та членами їхніх сімей), повідомляє рух “Чесно“.

На табло поіменного голосування системи “Рада” видно, що крім голосу з місця депутата Шиньковича, також надійшов голос із порожнього місця ліворуч від нього.

shynkovych2

За інформацією власних джерел «ПОДІЛЬСЬКА.ІНФО» у Верховній Раді, Андрій Шинькович, екс-менеджер мережі гіпермаркетів «Епіцентр», проголосував сьогодні за свого колишнього шефа, власника «Епіцентру» Олександра Герегу.

«Та він постійно ходить з карткою Гереги до Верховної Ради, і голосує лише так, як каже йому шеф. І тоді, коли каже шеф. І якщо шеф каже, проголосувати ще й за нього, то той голосує», – каже поінформоване джерело.

До речі, як передає рух «Чесно», це справді вже не перший факт порушення процедури особистого голосування Шиньковичем – екс-менеджера “Епіцентру” вже ловили на “кнопкодавстві”. Зокрема, 4 лютого цього року під час голосування за Законопроект №3171 Проект Закону про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України щодо встановлення факту народження або смерті на тимчасово окупованій території.

Нагадаємо, вінничанин Андрій Шинькович, який працював заступником голови ТОВ «Епіцентр К», на парламентських виборах 2014 року був обраний по 189 виборчому округу (Хмельницька область) як самовисуванець. У Верховній Раді він приєднався до президентської фракції БПП.

 

 

25 Comments

 1. Побільше б таких народних депутатів як Андрій Шинькович, порівняно з іншими “нардепами” він старається не для своєї особистої вигоди, а для людей і приймає такий необхідний законопроект. І як він сам висловився “усіма можливими методами добиватись їхнього прийняття”.

 2. Ніна Іванівна

  В нас на Теофіпольщині було багато народних депутатів за весь час незалежності. Багато обіцяли під час виборів, говорили буде легше жити та тому подібне. Але як тільки вони вигравали вибори то відразу безслідно зникали… Наш Андрій Васильович людина слова! Він часто буває в нашому районі і часто зустрічається з різними колективами та просто людьми. Звісно, він не може розірватись і допомогти всім і відразу, але свідомі люди бачать, що він робить усе можливе для того щоб жити стало хоча б трішки та й легше, у такий важкий час для країни. Дякую Андрію Васильовичу за добрі справи, які Ви робите безпосередньо на окрузі та в Верховній Раді України!

 3. Доброволець

  Питання до парцівників руху Чесно, скільки з вас побували на фронті? Певно нуль.Шиньковичу респект. молодець.

 4. Чеснішої людини як Адрій Шинькович в ВР мабуть, щонемає.Ніхто з депутатів незробив для нашого селеща Ямпіль, як Андрій Васильович. Ми, жителіЯмполя дуже вдачні Андрію Васильовичу за його трботу.Навести наклеп на чесну людину дуже просто. Спробуйте справами довести свій патритизм та відданість нашій державі.
  Селещний голова смт Ямпіль.

 5. Одесса мама

  Я депутат обласного совета уже третий созыв подряд.И я Солидарен с нардепом Шиньковичем в вопросах голосования карточкой соседа за вопросы которые помогут людям избирателям. А тем более ребятам которые защищают нас на фронте.Рада в каком то образе тоже фронт.Где очень трудно остаться верным присяге и народу.Андрей,- ты сделал все правильно. Одесса с тобой!!!!

 6. Анонімний

  Порушення регламенту задля блага тисяч людей,- виправданне і потрібне.Шкода що у цього нардепа лише дві руки…. Скільки потрібних для людей законопроектів можна було б прийняти.

 7. Якщо рух Чесно вважає що добровольці не заслуговують на пільгові пенсії, хай перейменується в рух “Соромно”. Шиньковичу респект

 8. Наталія

  Я знаю Андрія Васильовича Шиньковича , як чесну, порядну людину, політика , який зробив і робить для Білогірщини багато добрих і корисних справ. За , що ми йому дуже вдячні. Спілкуючись з ним люди отримують масу позитиву та задоволення від розмови, завжди отримують гарну пораду та підтримку. Це людина, яка дійсно входить у кожне становище людини та може підтримати . Тому всі плітки та наклепи про депутата є абсолютно безпідставні. І я знаю голосував він справедливо,а «поінформоване джерело» не займається своєю роботою,а тільки безпідставно звинувачують людей. Якби було б більше таких депутатів на кожному окрузі, то українці жили б набагато краще , ніж живуть зараз. Я вже не перераховую ті справи, які зроблені та робляться у нас на Білогірщині Андрієм Васильовичем за цей короткий час, відколи він пройшов депутатом , тому що для цього буде бракувати не один аркуш паперу.Спасибі Вам Андрію Васильовичу.

 9. Я думаю що він це зробив не проти людей,а для того щоб хоть трохи краще жилось,адже там так багато хочуть не добра простим людям-вот за ними і потрібно дивитись та контролювати їхній кожен крок.Я погоджуюся з попередниками- мало преса говорить про роботу яка робиться для людей на окрузі Шиньковича, та особливо Гереги.Протягом року уже у всій Хмельницькій області в кожному районі.Зараз люди за своєї бідності мало в що вірять,а цим політикам ще довіряють та довіряють їм.

 10. Наталія

  Я знаю Андрія Васильовича Шиньковича , як чесну, порядну людину, політика , який зробив і робить для Білогірщини багато добрих і корисних справ. За , що ми йому дуже вдячні. Спілкуючись з ним люди отримують масу позитиву та задоволення від розмови, завжди отримують гарну пораду та підтримку. Це людина, яка дійсно входить у кожне становище людини та може підтримати . Тому всі плітки та наклепи про депутата є абсолютно безпідставні. І я знаю голосував він справедливо,а «поінформоване джерело» не займається своєю роботою,а тільки безпідставно звинувачують людей. Якби було б більше таких депутатів на кожному окрузі, то українці жили б набагато краще , ніж живуть зараз. Я вже не перераховую ті справи, які зроблені та робляться у нас на Білогірщині Андрієм Васильовичем за цей короткий час, відколи він пройшов депутатом , тому що для цього буде бракувати не один аркуш паперу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього