Андрій Шинькович, народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» сьогодні знову порушив вимогу про одноосібне голосування  у Верховній Раді.

shynkovych-knopkodav

Це сталося під час голосування за законопроект №2345а про внесення змін до статті 3 закону “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” (щодо доповнення переліку осіб, які мають право на пенсії нарівні з військовослужбовцями строкової служби та членами їхніх сімей), повідомляє рух “Чесно“.

На табло поіменного голосування системи “Рада” видно, що крім голосу з місця депутата Шиньковича, також надійшов голос із порожнього місця ліворуч від нього.

shynkovych2

За інформацією власних джерел «ПОДІЛЬСЬКА.ІНФО» у Верховній Раді, Андрій Шинькович, екс-менеджер мережі гіпермаркетів «Епіцентр», проголосував сьогодні за свого колишнього шефа, власника «Епіцентру» Олександра Герегу.

«Та він постійно ходить з карткою Гереги до Верховної Ради, і голосує лише так, як каже йому шеф. І тоді, коли каже шеф. І якщо шеф каже, проголосувати ще й за нього, то той голосує», – каже поінформоване джерело.

До речі, як передає рух «Чесно», це справді вже не перший факт порушення процедури особистого голосування Шиньковичем – екс-менеджера “Епіцентру” вже ловили на “кнопкодавстві”. Зокрема, 4 лютого цього року під час голосування за Законопроект №3171 Проект Закону про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України щодо встановлення факту народження або смерті на тимчасово окупованій території.

Нагадаємо, вінничанин Андрій Шинькович, який працював заступником голови ТОВ «Епіцентр К», на парламентських виборах 2014 року був обраний по 189 виборчому округу (Хмельницька область) як самовисуванець. У Верховній Раді він приєднався до президентської фракції БПП.

 

 

25 Comments

 1. Pingback:Народний депутат Андрій Шинькович знов кнопкодавив в Раді – Подільська інфо

 2. патріот

  я не проти що він такий класний але чому тільки вихваляння?? що він такий святий??? немає ніц поганого?? унас ідеальних немає людей…
  таке відчуття що сидить одна людина й під різними іменами пише одне й те саме.хвалить…

 3. Василь

  Шинькович завжди відкритий для спілкування, це і підтверджує його особистий коментар під цією «статтею», яка чистої води спроба очорнити людини. Цікаво, хто ж справжній автор статті? А так це просто плітки і жовта преса!!! Соромно має бути Подільське.Інфо, соромно…

 4. Подолянин

  Які «чудові» журналісти. Як тільки людина проголосувала якось не так то відразу роздули сенсацію… Андрій Васильович проголосував за потрібний закон людям! За що йому велика подяка з його рідного 189 округу, де він зробив надзвичайно багато добрих справ, як вже написали тут інші.

 5. Ржака. Я з радянських часів не пригадую такого організованого сраколизства

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього