Абітурієнти Хмельниччини, як і решта вступників зі всієї України, дізналися результати тестування із шести предметів. Серед них українська мова і література, математика, англійська, німецька, французька та іспанська мови.
Зміст сертифікаційної роботи ЗНО був визначений на основі програми зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури.

Окрім того, стали відомі результати з тесту математики, який містив 33 завдання, за правильне виконання яких учасник мав можливість отримати 62 тестових бали. Пороговий бал склав/не склав експертною комісією встановлений на рівні 11 тестових балів. Також абітурієнти, які здавали англійську, німецьку, французьку та іспанську мови.дізналися свої результати. Пороговий бал склав/не склав для усіх тестів ЗНО з іноземних мов – 14 тестових балів.

Усі учасники, які подолали визначений експертами бар’єр отримали рейтингову оцінку, що визначена за шкалою від 100 до 200 балів. Отриманий результат тестування учасники ЗНО зможуть використовувати під час вступної кампанії до вищих навчальних закладів.

Залиште коментар

Також по темі

У Хмельницькому через батьківські внески звільнятимуть директорів шкіл. Двоє уже посад позбулися

Директорів шкіл та завідуючих садочків у Хмельницькому звільнятимуть