Традиційно в період стрімкого похолодання зростає кількість пожеж, спричинених необережним поводженням з вогнем. Особливо гостро ця проблема постає у підвалах багатоповерхових будівель, де час від часу знаходять притулок особи без постійного місця проживання.

У зв’язку з цим, співробітники Красилівського районного сектору спільно з працівниками ЖЕК провели рейдову перевірку підвальних приміщень багатоквартирних житлових будинків міста Красилів.

Як показали результати рейду, доступ до переважної більшості підвалів багатоповерхівок закритий, але і є випадки вільного доступу в підвали. До того ж мешканці самі захаращують ці приміщення різним мотлохом, який через необережне поводження з вогнем може загорітися.

Крім того, в ході рейду жителям будинків рятувальники переконливо рекомендували закривати доступ у підвальні та горищні приміщення на замки, оглядати їх на випадок зламу, прибрати горючі матеріали, тощо. Громадяни також отримали листівки попереджувального характеру з рекомендаціями щодо основних правил пожежної безпеки в осінньо-зимовий пожежонебезпечний період.

Раніше Подільська. інфо повідомляла про схожу інспекцію у Кам`янці-Подільському.

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Заради поливу підвісних вазонів на Проскурівській місто оплачує роботу двох автівок та шести людей

І такому марнотратству час покласти край. Про це