Реконструкцію комунального ринку планували ще у 2015, та руки дійшли лише наприкінці квітня цього року.

Адміністрація планує розширити центральну алею та замінити старі кіоски на нові. Підготовчі роботи вже розпочали. – Зараз ми хочемо зробити центральну алею. Ми поставимо десь 40 нових кіосків, всі вони будуть накриті, буде освітлення зроблене. Скільки витратимо на це, не знаємо. Що заробимо, те і піде. Термінів нема, як будуть кошти поступати, то будемо і робити, – розповів vsim.ua директор ринку “Ранковий” Володимир Чекман.

Кожен кіоск буде по 4 квадратних метри. Туди переселять продавців, які торгували на цих торговельних місцях. Проте, коли закінчиться реконструкція у адміністрації не знають. Мовляв, все залежить від наявних коштів. Продавці про реконструкцію чули, однак знизують плечима.

Хоча площа кіоску зменшиться, більше місць не буде. Один кіоск взагалі заберемо, бо там проведена газова труба, – каже Володимир Чекман.  Продавців попередили про незручності. У кого забрали кіоск на заміну, торгують зі столів Поки поставили лише один кіоск. Його поділять на 3 торгівельні точки Решта продавців торгують ще зі старих синіх конструкцій Бабульки продовжують і далі торгувати з рук біля Філармонії.

vsim.ua

Залиште коментар

Також по темі

Однокімнатні квартири у Хмельницькому орендують за 3500-4000 грн. Двокімнатні на тисячу дорожче

Орендувати однокімнатну квартиру у центрі Хмельницького можна в