Зараз хмельничани можуть дзвонити з таксофонів безкоштовно тільки на міські номери. З нового року дзвінки на фіксовані номери по всім регіонам України з таксофонів «Укртелекому» не тарифікуватимуться.

«Укртелеком» намагається врятувати свої апарати зв’язку. Вуличні телефони стали непопулярними серед населення відколи в руках з’явилися мобільні. Спочатку “Укртелеком” зробив безкоштовними дзвінки з апаратів на місцеві номери. Для міжміських і міжнародних дзвінків потрібні таксофонні картки або картки «Всесвіт плюс». А вони платні і мають термін дії.

Вчора, 23 листопада, на офіційному сайті «Укртелекому» з’явилася інформація, що з нового року дзвінки  з таксофонів на фіксовані номери в межах міста, області і навіть всієї країни будуть безкоштовними.

«Мережа Укртелекому нараховує майже 6 тисяч універсальних таксофонів, які надають послуги як вихідних, так і вхідних дзвінків. А це означає, що і дзвінки з таксофона на таксофон по Україні теж стають безкоштовними.

Відтак, користувачі фіксованої телефонії зможуть без обмежень спілкуватися з рідними і знайомими, які живуть у різних регіонах країни», — йдеться у повідомленні. Також не будуть тарифікуватися і розмови з абонентами SIP-телефонії «Укртелекому».
vsim.ua

Залиште коментар

Також по темі

Заради поливу підвісних вазонів на Проскурівській місто оплачує роботу двох автівок та шести людей

І такому марнотратству час покласти край. Про це