Налякані минулим опалюваним сезоном, хмельничани встають у чергу на утеплення будинків. Бажаючих вже більше, ніж передбачає міський бюджет

У Хмельницькому завдяки новій програмі утеплення житлових будинків на шістьох уже завершено роботи, вісім отримали проект із повної заміни вікон у під’їздах на енергозберігаючі. Міська програма термомодернізації житлових будівель компенсує 70 % для ОСББ і 50 — для ЖЕКів. При цьому підрядника, який виконує робити, обирають самі мешканці.

Охочих утеплювати багатоповерхівки виявилось більше, ніж було передбачено коштів на цю програму у міському бюджеті. При цьому підрядника, який виконує робити, обирають самі мешканці. З початку року на це виділили 5,5 мільйона гривень.

Голови ОСББ, активні мешканці будинків узяли на себе великий обсяг роботи з оформлення документів, збору додаткових коштів, переконування мешканців у доцільності цієї програми. Але результатом більшість задоволена. Для участі в програмі вже утворилась черга будинків. Тож у міськраді під час уточнення бюджету планують виділити додатково ще близько трьох мільйонів гривень.

Голос України

 

 

Залишити відповідь