Тривогу у ЗМІ забив мешканець села Велика Слобідка Олександр. За його словами, на одній із земельних ділянок в Слободі з’явився новий власник, який розпочав забудову на 12 «сотках». З мешканцям села та сусідами забудовник спілкуватися не бажає, натомість вже приступив до облаштування ділянки. «У нас є інформація, що на цій землі планують збудувати новий комерційний об’єкт, загородити пляж, завезти катери. Ми цю ділянку розчищали від сміття, вивезли залишки розваленого будинку, облагородили пляж для усіх охочих, а виявляється, що землю по-тихому приватизували», – обурюється Олександр.

За його словами, на ділянці вже встановили будівельні стовпчики по периметру. «До берега річки залишається 2-3 метри. Ми фактично впевненні, що у нас хочуть забрати пляж та закрити берег», – продовжує чоловік.

Три тижні тому обурені селяни направили звернення в прокуратуру, проте віз і нині там. «Жодної відповіді так і не прийшло, ніхто не подзвонив, не поспілкувався з нами. Нас просто уникають», – заявив активіст. Олександр запевняє, що жителі Великої Слобідки не виступають категорично проти будівництва, а лише хочуть, щоб «усе було згідно нотки закону».

Вдало.інфо

Залиште коментар

Також по темі

Однокімнатні квартири у Хмельницькому орендують за 3500-4000 грн. Двокімнатні на тисячу дорожче

Орендувати однокімнатну квартиру у центрі Хмельницького можна в