Фото - скріншот із сюжету 33 каналу

Колись Олександрівська, а тепер Проскурівська. Найпопулярніше місце для прогулянок. Але ніхто з перехожих не замислюється, що ж ховається за старовинними фасадами. Це прибутковий будинок Зімбермана, внесений до списку архітектурних пам’яток Хмельницького. А це його зворотній бік – старі стіни будівлі у обіймах промислових труб.

Миритися із їдким запахам, насамперед, стареньким і дітям, що тут проживають, вже несила. Мешканці звернулися до управління екології міської ради. А там дали відповідь, що рекомендують харчівні дотримуватися закону.

День тому одну із труб охопив вогонь. Його загасили до приїзду пожежників, але паніка залишилася. Адже будинок має дерев’яне перекриття.

Ні керівника, ні адміністратора у закладі ми не застали. А працівники стверджують – пожежі не було.

У ресторані подають страви із грилю. І саме тому люди змушені зачиняти вікна. До диму додається і галас цілодобового кафе, що навпроти. А витяжна труба чергового закладу на першому поверсі постійно гуде.

Тож, жити в самісінькому центрі міста – не завжди привілей. Наш сюжет є закликом для пожежників, екологів та міської влади звернути увагу на роботу подібних закладів. Адже здоров’я містян та збереження власної історії має бути на першому місці.

33 канал

Залиште коментар

Також по темі

Заради поливу підвісних вазонів на Проскурівській місто оплачує роботу двох автівок та шести людей

І такому марнотратству час покласти край. Про це