У Хмельницькому на стадіоні «Локомотив» у мікрорайоні Гречани встановлюють паркан. Огорожа має з’явитися вже до кінця тижня. У міській раді кажуть, що таким чином намагаються вберегти газон від вандалів, які псують його, роз’їжджаючи на мотоциклах і велосипедах. Посадовці заспокоюють, що доступ мешканців на стадіон буде вільний.

«У місті критична ситуація зі стадіонами. Сьогодні єдине велике поле – це «Локомотив». Зробили газон з автоматичним поливом. А мешканці мікрорайону дозволяють собі там їздити на велосипедах, на мотоциклах, мами з колясками гуляють по засіяному полю. На вихідні на стадіоні смажили шашлик. Навіть посіяти траву ми не могли нормально», – пояснює керівник управління молоді та спорту міської ради Сергій Ремез.

Сергій Ремез розповідає, доступ на стадіон не обмежуватимуть, вранці він відкриватиметься, а ввечері закриватиметься. З режимом поки не визначилися, це залежатиме від потреб людей.

Стадіон обнесуть парканом і встановлять режим роботи

«Включили підлив на полі. А мешканці приходять, і ці розпилювачі руками крутять, палицями, викручують. Завезли в пісочницю пісок, а на ранок – пусто. Це ж не з Озерної чи Ракового хтось приїхав і вивіз його. Неможливо обслуговувати стадіон у відкритому форматі. Щоб таких вандальних речей не було, прийняли рішення стадіон огородити і впорядкувати туди доступ», – додає керівник управління молоді та спорту міської ради.

Паркан зводять для того, каже Сергій Ремез, щоб для мешканців створити нормальні умови і зберегти вкладені у реконструкцію кошти. Посадовець запевняє, що доступ буде вільний, можна буде і побігати, і посидіти на трибунах.

Газета “Є”

Залиште коментар

Також по темі

У Кам’янці мешканці висміюють недолугий піар влади навколо стадіону

Обіцянкі мерії Камянця-Подільського зробити міський стадіон місцем проведення