Обіцянкі мерії Камянця-Подільського зробити міський стадіон місцем проведення міжнародних змагань не викликали захоплення у мешканців міста

“Про які Європейські стандарти йде мова ? Спочатку забудували частину території житловою приватною забудовою і вздовж проспекту різними приватними забудовами і вже навіть житлові будинки втулили за відкати, а тепер весь цей комплекс несмаку хотять привести і назвати європейським рівнем ? ! Всіх вважають, вибачте, дурнями чи що ?” – такі коментарі найбільш масові у відповідь на новину по плани владі Кам’янця-Подільського привести до ладу міський стадіон. Нагадаємо,  міська влада задекларувала, що  у Кам’янці-Подільському з’явиться сучасний стадіон для проведення змагань міжнародного рівня.

“За какой стадион международного уровня можно сказать?!! Ну нету в Каменце никакого стадиона. От стадиона таки осталось только футбольное поле! И все! И построить там ничего нельзя, ведь даже обойти вокруг того поля нельзя! Не делайте мине смешно! Сначала кончить тот стадион, а потом иметь сказать, шо он будет себе международный! Это как сделать из г..на конфетку. Они таки думают, шо у нас всех на месте голов тухес!!! – описав теперешній стан стадіону один з коментаторів в соцмережах

В мкрії ж кажуть, що Наразі триває робота над виготовленням проектно-кошторисної документації. Як зазначається, уже відбулися робочі зустрічі із представниками спортивних організацій міста, вивчено досвід оновлення стадіонів в інших містах України.
Планується створити проект стадіону, що став би основним місцем як для занять спортом самих кам’янчан, так і базою для проведення спортивних змагань всеукраїнського та міжнародного рівнів із різних видів спорту”
На сьогодні стадіон має у користуванні 4,6 га. Відділ молоді та спорту департаменту гуманітарної політики спільно з адміністрацією КП «Міський стадіон ім.Г.Тонкочеєва» сподіваються залучити на реконструкцію кошти із міського, обласного та Державного бюджетів.

Залиште коментар

Також по темі

Стадіон «Локомотив» загородять парканом, щоб не сунулись шашличники і мотоциклісти

У Хмельницькому на стадіоні «Локомотив» у мікрорайоні Гречани