Вже нині його будівництво триває на вулиці Прибузькій. Новаторську ідею, популярну  у Європі забудовник вирішив  втілити, аби в майбутньому мешканці заощадили на комунальних платежах.

Утім, в Україні, де сонячий сезон триває не надто довго, дорогі сонячні батареї окупляться в найкращому випадку за 5-6 років. Враховуючи вартість сонячних панелей (від 5 тисяч гривень за одиницю) та кількість, потібну для коректної та ефективної роботи електростанції (від 50 одиниць) очікувано, що квадратний метр у такому житлі обійдеться покупцеві дорожче, ніж у решті житлових комплексів.

Тим часом  активіст Олександр Кривий написав у Фейсбук:

Головне не порушення закону в нашій державі , а реклама…
Якщо у тебе хороша реклама і порушення , які зараз доводяться в суді це не головне – головне правильно зробити маркетинговий хід і сказати людям , що ми будуємо перший в місті багатоквартирний будинок із сонячними батареями на даху (Жк “Спортсіті”, забудовник – інвестиційна компінія ST GROUP – Подільська. інфо), і все люди зразу ж вибачать певні порушення , що були зроблені під час зміни цільового призначення земельної ділянки…
Все для людей і навіть закон можна і процедури обійти – головне щоб люди одобрили ідею..

Залиште коментар

Також по темі

Заради поливу підвісних вазонів на Проскурівській місто оплачує роботу двох автівок та шести людей

І такому марнотратству час покласти край. Про це