Мешканець Кам`янця Захар Дуцик на міській сторінці у Фейсбук б`є на сполох:

Грім не гряне????? Сьогодні мешканці буд. №24 по вул. Небесної сотні (Червоноармійській) підїзд 2 відчули запах газу. На виклик приїхала аварійна бригада та вжила всіх необхідних заходів, щоби усунути недоліки, а саме утєчка газу була зупинена шляхом намотування АХТУНГ ЛЕЙКОПЛАСТИРА. працівники сказали що тут потрібна сварка, але де її взяти у пятницю в обід. То чи буде у нас грім?

У якості доказу чоловік демонструє фото. А зважаючи на те, що завтра починаються вихідні, є всі шанси, що на належний ремонт пошкодженої труби людям доведеться чекати до понеділка. Якщо не “рване”.

 

 

2 Comments

  1. Василь Петров

    Шановна редакція сайту ! Дуже хочеться нагадати Вам, що кожен повинен займатись своєю справою, якщо пан Дуцик з Кам”янця- Подільського не є фахіцем у сфері газових аврійних робіт -навіщо використовувати його недолугі диванні роздуми в якості джерела інформації? Це не є журналістикою. Тож, для усіх схвильованих та пана Дуцика особисто: відповідно до правил безпеки систем газопостачання в Україні, у переддень вихідних та святкових днів не відключають газопостачання для виконання зварювальних робіт . Саме тому із фторопластової стрічки на місце витоку газу, для його локалізції, був накладений бандаж. Гадаю, професійність робітників Кам”янець- Подільської філії ПАТ “Хмельницькгаз” не викликає жодних сумнівів, усе в рамках законодавства. А ось достовірність інформації, панове журналісти, необхідно перевіряти, особливо, якщо вона виходить від людини, яка усі клейкі стрічки без розбору називає лейкопластирем

  2. яможу сварку позичити для газовиків раз таке діло….

Залиште коментар

Також по темі

Заради поливу підвісних вазонів на Проскурівській місто оплачує роботу двох автівок та шести людей

І такому марнотратству час покласти край. Про це