У Кам`янці трубу, з якої витікав газ, аварійники “відремонтували” скотчем

Мешканець Кам`янця Захар Дуцик на міській сторінці у Фейсбук б`є на сполох:

Грім не гряне????? Сьогодні мешканці буд. №24 по вул. Небесної сотні (Червоноармійській) підїзд 2 відчули запах газу. На виклик приїхала аварійна бригада та вжила всіх необхідних заходів, щоби усунути недоліки, а саме утєчка газу була зупинена шляхом намотування АХТУНГ ЛЕЙКОПЛАСТИРА. працівники сказали що тут потрібна сварка, але де її взяти у пятницю в обід. То чи буде у нас грім?

У якості доказу чоловік демонструє фото. А зважаючи на те, що завтра починаються вихідні, є всі шанси, що на належний ремонт пошкодженої труби людям доведеться чекати до понеділка. Якщо не “рване”.

 

 

2 коментарі

  1. Шановна редакція сайту ! Дуже хочеться нагадати Вам, що кожен повинен займатись своєю справою, якщо пан Дуцик з Кам”янця- Подільського не є фахіцем у сфері газових аврійних робіт -навіщо використовувати його недолугі диванні роздуми в якості джерела інформації? Це не є журналістикою. Тож, для усіх схвильованих та пана Дуцика особисто: відповідно до правил безпеки систем газопостачання в Україні, у переддень вихідних та святкових днів не відключають газопостачання для виконання зварювальних робіт . Саме тому із фторопластової стрічки на місце витоку газу, для його локалізції, був накладений бандаж. Гадаю, професійність робітників Кам”янець- Подільської філії ПАТ “Хмельницькгаз” не викликає жодних сумнівів, усе в рамках законодавства. А ось достовірність інформації, панове журналісти, необхідно перевіряти, особливо, якщо вона виходить від людини, яка усі клейкі стрічки без розбору називає лейкопластирем

Залишити відповідь