Старокостянтинівський районний суд ув’язнив мешканця райцентру, який вів антидержавну пропаганду у “Вконтакте”.

Власне, він закликав до змін терен і державного кордону України, пропагував діяльність терористичних організацій “Л/ДНР” та підтримував військову агресію окупантів на сході держави

Відпочатку неоголошеної війни сепаратист вишукував можливості вступити до збройних сил Росії, аби воювати проти проти України. З цього приводу він звертався до міністерства оборони держави-агресора та навіть отримав офіційну відповідь з переліком вимог і необхідних документів. Спілкуючись із бойовиками у соцмережах, він висловлював готовність воювати на їх боці .

За власною ініціативою молодик створив фейкові акаунти у соцмережі “вКонтакте” та адміністрував антиукраїнські спільноти, де розповсюджував матеріали, що дискредитують українську державу та Збройні сили України, популяризують діяльність терористичних організацій “Л/ДНР” і пропагують створення “Новоросії”.

У листопаді 2015 року співробітники СБУ викрили прихильника “руського міра”. Під час обшуків у його помешканні вилучили речові докази, що підтверджували протиправну діяльність.

Суд визнав зловмисника винним у вчиненні кримінального правопорушення за ч.1 ст. 110 Кримінального кодексу і призначив покарання – 3 роки позбавлення волі з відтермінуванням на 1 рік.

Depo.Хмельницький

Залиште коментар

Також по темі

Хмельницькі тюрми серед топ-3 найгірших в Україні. Тут катують і вбивають

Колишні засуджені передали до Генпрокуратури список пенітеціарних закладів,