Колишні засуджені передали до Генпрокуратури список пенітеціарних закладів, де найчастіше застосовують тортури до ув’язнених. До трійки найгірших потрапили заклади Харківської, Київської та Хмельницької областей.

В ГПУ з антирейтингом вже ознайомились та пообіцяли створити нову незалежну слідчу групу. Масові безчинства у в’язницях та СІЗО експерти називають результатом невдалої судової реформи, пишуть Вести.

В понеділок суд звільнив з-під арешту двох співробітників Ізяславської виправної колонії, котрих звинувачують у побитті до смерті засудженого Андрія Данилюка, про що раніше повідомляла Подільська. Інфо.

Домашній арешт обом змінили на особисті поруки. Інцидент стався ще восени 2015 року. За словами тюремників, їх скерували для обшуку та конвою засудженого до іншої колонії у Львові. Натомість Данилюк начебто почав чинити спротив, раптово напавши на конвоїрів, то ж їм лишилось захищатись.

Вдова Андрія упевнена, що її чоловіка вбили. А незалежна судмедекспертиза, як писала Подільська. інфо, показала, що Донилюку завдали не менше 19 ударів в голову, з котрих 3 – тупим металевим предметом – ймовірно, молотком, в голову.

Також раніше в’язні Замкової виправної колонії порізали собі вени на знак протесту. Керівництво виправного закладу, за словами засуджених, жорстоко поводилось із ними, а умови утримання були нелюдськими, вважають учасники протесту.

за матеріалами видання Стіна

 

 

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові інтернет-сепаратист отримав 3 роки в’язниці

Старокостянтинівський районний суд ув’язнив мешканця райцентру, який вів