У 22 школі просто на уроці учні стали свідками конфлікту дорослих. Класний керівник 3-А класу Майя Цінчик каже, що її принизила завідувач. Вчителька звернулася в поліцію.

– Я не можу, щоб мене ображали. За що? Що я їй поганого зробила, чому вона мене пихає? Ще й при дітях, – жаліється класний керівник 3-А класу.  Директорка школи Юлія Загородня почула про конфлікт від батьків. Вони попросили керівництво навчального закладу розібратися і пояснити, чому при їхніх дітях дорослі з’ясовують стосунки.

Директорка пояснює журналістам, що завідувач не організувала заміну вчительці, яка захворіла. А накинулася на педагога, що дивилася за дітьми.  – Цієї ситуації могло б не бути, якби заміна була якісно оформлена і це було доведено до вчителів, – каже директор 22 школи. –  До мене із заявами звернулися троє батьків з проханням розібратися, чому їхні діти стали свідками подібного конфлікту.  Обіцяють з’ясувати всі обставини і в управлінні освіти.

Головний освітянин міста пообіцяв, що звільнять педагога, якщо доведуть застосування нею фізичної сили на уроці.  Справу розслідують і в поліції за частиною 1 статті 125 ККУ (Умисне легке тілесне ушкодження). Деталі – у сюжеті.


Всім за матеріалами Надзвичайні новини

Залиште коментар

Також по темі

У Хмельницькому через батьківські внески звільнятимуть директорів шкіл. Двоє уже посад позбулися

Директорів шкіл та завідуючих садочків у Хмельницькому звільнятимуть