Сьогодні в Тернополі буде розглядатися апеляція по справі хмельничанина Дмитра Нагути, одного із засновників компанії “Нelix”. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук сам Дмитро Нагута, який зараз перебуває на лікуванні у Києві.

“Я не хочу виправдовуватися і не хочу вдаватися в подробиці. Але головні факти скажу.
Якщо хтось із вас ще не чув, в Тернополі продовжують писатися «під копірку», під один шаблон, заяви на трьох лідерів нашої компанії. Але їх текст настільки абсурдний, що розсипеться в пух і прах при більш-менш об’єктивному розгляді.

Судячи по безграмотним заявам і за абсурдною фабулою обвинувачення, що не містить, власне, звинувачення, шансів у цієї «групи нападу» немає ніяких, і розбити цей абсурд в судах не займе багато часу.

Я впевнений, що ми повинні сьогодні перемогти в чесному суді, оскільки абсолютно всі мої юристи та консультанти, кого я ознайомив з висунутими мені підозрами і звинуваченнями, не знайшли в них ніякого складу злочину.

Навпаки, видно лише безграмотність людей, які його писали, які не розібралися навіть в елементарному: чим відрізняються акціонери і діяльність британської компанії «Хелікс» від ТОВ «Хелікс-Кепітал Україна» в Україні тощо…

Єдине запитання, на яке усе ще у мене немає відповіді – це: «Кому потрібна ця атака на« Хелікс»? На компанію, яка працює”. Сподіваюся, сьогодні у суді, який повинен розглянути абсурдну вимогу застави з мене в 5 мільйонів гривень, завіса над цією таємницею прочиниться.

Так само вдасться дізнатися, кому ж було під силу обдзвонити за минулий тиждень сотні наших акціонерів і партнерів з пропозицією «написати заяви» в поліцію, про те, що їх нібито обдурили – пишіть заяви і отримаєте відразу готівку”, – пише Дмитро Нагута.

За словами Дмитра Нагути, компанія HELIX Capital Investment LTD працює і ніхто не може перешкодити її роботі. Вона справно виплачує всім акціонерам дивіденди, а менеджменту і керівникам всіх рівнів – бонуси.

“Подивимося, що буде в суді. Від цього всі будемо і відштовхуватися. За нами правда, а значить ми переможемо!”, – упевнений Дмитро Нагута.

Залиште коментар

Також по темі

Гроші фінансової піраміди “Helix” відмивали через 6 фірм у Хмельницькому

У справі підозрюваного у створенні фінансової піраміди ««Helix»