У зв’язку з останніми подіями у Стакостянтинові, пов’язаними з ремонтом військових казарм (читайте Меру Старокостянтинова закидають: зникли гроші від школярів на ремонт казарм) у декого з’явилися питання щодо того, наскільки прозоро і ефективно витрачалася допомога на армію, зібрана у Старокостянтинові. Адже кошти з людей збирали не лише на ремонт казарм. Одна з найактивніших місцевих організацій, що допомагає воїнам в АТО підготувала звіт,  “Громадянська ініціатива Старокостянтинова” підготувала аналітичний звіт у вигляді інфографіки, що має на меті розвіяти низку міфів, що широко розповсюджувались «доброзичливцями» протягом останнього часу.

  • Організація діє і більшість її членів продовжує виконувати функції з допомоги Українській Армії у різноманітних форматах, у тому числі в рамках інших ініціатив та організацій.
  • Всі цифри, наведені у інфографці підкріплені чеками та актами приймання-передачі, невдовзі після оцифрування будуть широкодоступними у веб-мережі, щоб кожний бажаючий міг з ними ознайомитись.

Також слід зазначити, що у рамках громадської активності ГО “Громадянська ініціатива Старокостянтинова”, була надана допомога наступним суб’єктам, що приймали та приймають участь у обороні нашої країни:

Рота поліції «Богдан».

7-й окремий мотопіхотний батальйон.

Хмельницьке управління внутрішніх справ.

Хмельницький спецназ.

Військова частина А-4009.

Військова частина А – 2806.

Військова частина А – 0711.

Військова частина А – 2502.

7-й окремий мотопіхотний батальйон.

Державна прикордонна служба.

Допомога згідно заяв мобілізованих (їхніх рідних) мешканців району.

І хоча звіт не дає повної відповіді, а лише певну уяву про діяльність організації, приклад стакоростянтинівських волонтерів може бути прикладом і для інших благодійних організацій, які взагалі не розповідають про свою діяльність

Про останні події навколо обшуків військової прокуратури читайте також  Прокуратура звинувачує мерію Старокостянтинова, а Кабмін обіцяє гроші на очисні

 

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього