За той час, що перебуває на посаді Мельничук, він заробив на декілька справ - важають експерти

Неспокійний тиждень в Старокостянтинові (нагадаємо Прокуратура перекваліфікувала звинувачення проти мера Старокостянтинова на зловживання владою ) закінчився спільною прес-конференцією народного депутата Миколи Величковича та міського голови Миколи Мельничука. Приводом для прес-конференції стало виділення Кабміном коштів під будівництво каналізаційних очисних споруд міста (нагадаємо, що екологічна ситуація останнім часом викликала багато нарікань через будівництво акумуляторного заводу). Народний депутат повідомив, що Кабмін має виділити на очисні в цьому році 5 млн. грн., а в наступному в два рази більше.

Що ж до результатів прес-конференції, метою якої було продемонструвати, що міський голова, якого підозрює прокуратура, має підтримку у Києві (адже виділення коштів на очисні підписує Володимир Гройсман) скоріше продемонструвала протилежне: на свій захист мер може мобілізувати лише знайомих депутатів. Цікаво, що нардеп Величкович (фракція “Народного фронту”) прибув у Старокостянтинів у супроводі депутатів обласної ради та представників обласної організації «Свободи» на чолі з заступником міського голови Хмельницького Андрієм Бондаренко. Всіх їх складно назвати наближеними до влади – скоріше навпаки.

У місцевих громадських активістів до Миколи Мельничука претензії іншого характеру – але задати питання їм не дали. У соцмережах, активісти незадоволені, що міський голова не цурається адмінресурсу:

“Керуюча справами формує списки працівників установ і організацій і координує збір підписів на його підтримку. Пишуть листи на Президента, Прем’єра, прокурорам працівники міськвиконкому з загального, організаційно-контрольного відділу міської ради в робочий час розносять списки для підписів в підтримку мера по установах.”

Та підписами, програма порятунку не обмежується. Місцеві депутати кажуть, що Микола Мельничук за 14 років мерства вийшов не з одної кризової ситуації. І поки опоненти готуються до дострокових виборів міського голови, він намагається втримати ситуацію в місті під контролем.

Минулого тижня вийшов спецномер комунальної газети «Наше місто» з коментарями відомих осіб міста в яких підкреслюються заслуги міського голови перед Майданом і АТО. В обласних ЗМІ розміщують публікації, у яких дії прокуратури у Старокостянтинові називають “провальним бліцкригом орлів Матіоса”. На обласних телеканалах вже вийшла програма «Старокостянтинівська епопея», яка висвітлює ситуацію з обшуками і звинуваченнями мера з вигідних йому позицій. Професійна робота піарників, що відмивають Миколу Мельничука однозначно дасть результат, та навряд чи подіє на позицію прокуратури, яка в свою чергу продовжує повторювати звинувачення по центральним обласним новинам.

Чи втримає Микола Мельничук владу у місті, стане зрозуміло на найближчій сесії міської ради. Адже після останніх подій міський голова таки вирішив призначити собі заступників (раніше він обходився без них). Депутатам буде запропоновано затвердити на посадах заступників Олександра Коваля, голову партійного осередку партії Олександра Гереги «За конкретні справи» та Сергія Мельника, до недавна заступника начальника УМВС області (не пройшовши переатестацію став помічником народного депутата Миколи Величковича). На думку деяких місцевих депутатів, поява заступників дозволить пану Мельничуку мати вплив на ситуацію, навіть якщо за звинуваченнями прокуратури суд прийме рішення тимчасово відсторонити його від посади. Чи погодяться депутати міськради на такий крок мера стане зрозуміло 20 листопада.

Читайте також  Меру Старокостянтинова закидають: зникли гроші від школярів на ремонт казарм

В Старокостянтинові можливі дострокові вибори міського голови

Відео прес-конференції від мерії Старокостянтинова

 

1 Comment

  1. КІнець Миколі Степановичу при всіх розкладах!Бо всі розуміють шо прокуратура якшо йшла з обшуками то точно знала шо шукала.А зараз якщо вискользне Мельничу, то понятно що завезуть на Київ замяти цю справу.Одна віра на правду в прокурорських кабінетах!

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту