Військова прокуратура Хмельницького гарнізону перекваліфікувала кримінальне провадження щодо посадовців Старокостянтинова. На момент обшуків в мерії та військовій частині, які відбулися  27 жовтня, фігурантів справи підозрювали у хабарництві. Та вже після дослідження вилученої документації  статтю змінили. Відтепер посадових осіб Старокостянтинівської мерії та військової частини  підозрюють у зловживанні службовим становищем. Нагадаю, слідство розпочалося через інцидент кількарічної давності, коли, начебто, двічі  оплатили одні й ті ж ремонтні роботи у військовій частині. Першого разу – за кошти благодійників, вдруге – за рахунок місцевого бюджету.

Олексій СТРАЖНИК – військовий прокурор Хмельницького гарнізону
– На даний час встановлюється можлива причетність посадових осіб до можливого розкрадання бюджетних коштів. Оскільки, є підстави вважати, що сплачені бюджетні кошти за ремонт будівель були сплачені на підставі відповідних документів, які говорять про те, що, ніби-то, проводилися ремонти в певний час. Хоча будівлі вже були заселені і люди проживали. Враховуючи наразі зібрані матеріали, кримінальне провадження розслідується за іншою статтею ККУ . дії посадових осіб перекваліфіковані з  ч.3 ст. 368 на ч. 2 ст. 410 ККУ « Викрадення заволодіння, привласнення військового майна, зокрема коштів, шляхом зловживання службовим становищем».
Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років. Наразі військова прокуратура жодному із фігурантів справи підозру не оголосила. Слідчі дії тривають – повідомляє ОДТРК Поділля-Центр

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього