Прес-служба оперативного командування «Захід» підтвердила, що 31 жовтня 2016 року в ході проведення оперативно-слідчих дій представниками управління СБ України в Хмельницькій області за підозрою в отриманні неправомірної вимоги був затриманий військовий комісар Старокостянтинівського ОМВК. Раніше ПОДІЛЬСЬКА.іфно повідомляла  У Старокостянтинові військова прокуратура затримала на хабарі військового комісара

По данному факту призначене службове розслідування. На час проведення розслідування даний військовослужбовець усунутий від виконання службових обов’язків. У разі доведення його вини судом,військовослужбовець понесе найсуровіше покарання та буде звільнений з лав Збройних Сил України та позбавлений військового звання.

Командування оперативного командування «Захід», наголошує, що й надалі всіляко буде сприяти правоохоронним органам в виявленні та покаранні осіб, які своїми вчинками ганьблять високе звання офіцера Збройних Сил України.

Нагадаємо, в четвер та п’ятницю були проведені обшуки в мерії Старокостянтинова та військовій частині у зв’язку з зловживаннями при ремонті казарм.

Читайте по темі:  Хто замовив мера Старокостянтинова: версії від Корнійчука до Гереги

Меру Старокостянтинова закидають: зникли гроші від школярів на ремонт казарм

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього