Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин підписав розпорядження по звільнення з 31 жовтня директора комунального підприємства «Хмельницькбудзамовник» Сергія Процківа за власним бажанням. Нагадаємо, підприємство було задіяне в схемах непрозорого відведення землі забудовникам.

19 жовтня було звільнено з посади заступника директора департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів – начальника управління архітектури та містобудування – головного архітектора міста за угодою сторін Олексія Панасюка

Завідувач міської комунальної аптеки «Віола» Володимир Гопко писати заяву про звільнення не захотів. Тому 10 жовтня 2016 року  пана Гопко було звільнено з посади  за прогул згідно акту перевірки від 07 жовтня. Відповідно розпорядження розміщенно на сайті міської влади

Джерела ПОДІЛЬСЬКА.інфо в мерії стверджують, що до кінця року відбудеться ще декілька звільнень керівників ласих  управлінь та підприємств.  “Симчішин вже рік на посаді – розібрався в підводних течіях. Питання номер один замінити багаторічного начальника Управління земельних ресурсів Сергія Самишкіна. На ньому зав’язано багато схем, але він вже пару разів підставив міського голову. Зняли б вже, коли б було на кого поміняти. Продовжуються пошуки нового архітектора. З такими кадрами в місті проблема” – вважає співрозмовник ПОДІЛЬСЬКА.інфо з міської ради.

Ймовірно, позбудеться своєї посади беззмінний директор коммунального ринку “Ранковий” Володимир Чекман – брат Михайла Чекмана. Адже бажаючих покерувати базаром, який числиться у комунальній власності, в оточенні міського голови багато – особливої кваліфікації тут не треба. Нагадаємо навколо ринку “Ранковий” виникла скандальна ситуація. Джерело в мерії стверджує, що “Самишкін і Чекман тупо підставили мера – вклавші йому в вуха неправдиву інформацію” Нагадаємо, раніше ПОДІЛЬСЬКА.інфо писала  Хмельницька влада віддала приватну ділянку під свій ринок “Ранковий”

 

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього