zookutochok

У Хмельницькому завершився збір підписів на підтримку електронної петиції щодо створення в місті зоопарку. Петиція набрала 502 голоси з 500 необхідних, і направлена на розгляд Хмельницької міської ради.

Нагадаємо, на початку серпня громадська організація «Захист тварин Поділля», головою якої є помічник депутата Віталія Коліщака Мар’яна Яцик,   зареєструвала петицію до міської ради щодо виділення земельної ділянки під зоопарк.

Приватний зоокуток у Хмельницькому вже існує – завдяки дресирувальнику Сергію Пальохіну та тому ж таки депутату міської ради Віталію Коліщаку. Розташувався він на території будівництва котеджного містечка «Дубовські озера», яке веде фірма Коліщака по провулку Купріна, 15.

Наразі в зоокутку живуть пара левів з чотирма левенятами, єнот, кенгуру, носуха, козочка, лисиця, ведмідь, декоративні голуби, у планах – привезти ще косулю та двох оленів.

Маючи свою будівельну компанію, Віталій Коліщак виявив бажання побудувати сучасний зоопарк у рідному Хмельницькому. «Великий, цікавий та пізнавальний зоопарк стане музеєм живої природи, місцем відпочинку для жителів і гостей міста, створить додаткові робочі місця», – переконаний депутат.

До речі, у Хмельницькому є комунальний зоокуток в парку імені Михайла Чекмана, але вони не можуть похизуватися таким розмаїттям тварин, яке є у приватному зоокутку. Раніше Сергій Пальохін мав намір співпрацювати із комунальним зоопарком, дав туди своїх тварин і сам влаштувався до зоопарку на роботу. Але згодом у Пальохіна виник конфлікт, він звинуватив комунальний зоокуток у поганому ставленні до тварин і розірвав із ними стосунки.

1 Comment

  1. Хай виділять Коліщаку, зате буде гарний зоопарк і хай Коліщак його утримує, а то на бюджет нагрузка буде.

Залиште коментар

Також по темі

Ведмедям з хмельницького зоокуточка обіцяють розширити вольєри для покращення психічного стану

Як відомо, нещодавно в зоокуточку м. Хмельницького стався