Кримінальну справу проти керівництва санаторію «Поділля», що у Хмільнику Вінницької області, щодо привласнення майна працівників цього закладу, яку закривали вже кілька разів, знову відкриють та заново розслідуватимуть. Про це повідомляє вінницький сайт “Vlasno.info”.

23 січня Вінницький міський суд скасував постанову обласної прокуратури про закриття провадження. Відповідну скаргу на постанову подав очільник профспілки санаторію Олександр Ткач.

Як зауважив очільник громадської організації «Подільський центр протидії корупції» Андрій Бондаренко, кримінальні провадження, які були порушені з приводу незаконного привласнення ТОВ «Санаторій Поділля», дивним чином закриваються без проведення повного, об’єктивного та неупередженого розслідування.

У 2012 році частина відомого на усю Україну санаторію “Поділля”, що у Хмільнику Вінницької області, була розпродана та опинилася у приватних руках. Керівництво санаторію продало один із найбільших корпусів здравниці, яка була ще й власністю трудового колективу, без їхнього погодження. “Будували санаторій за наші гроші, колгоспи скидалися, а продали, і гроші осіли по чужих кишенях”, – скаржаться працівники санаторію “Поділля”, які досі шукають правди у прокуратурі та суді.

Після ЄвроМайдану, коли трудовий колектив санаторію зчинив скандал, у вінницькій пресі були опубліковані списки нових щасливих власників санаторію “Поділля”. Серед них – і діти колишнього хмельницького губернатора-регіонала. Сину Василя Ядухи Олександрові, до речі, на той час простому прокурору Хмельницької міської прокуратури, зайшло у санаторії 3 кімнати з коридорами, санвузлами та балконами загальною площею 48,5 кв.м. За них Олександр Васильович Ядуха заплатив майже 77 тисяч гривень. Доньці Василя Степановича Світлані, на той час уже Реп’ях, теж дісталося три стандартних санаторних номери загальною площею 48,7 кв.м. Світлані Василівні, випускниці Вінницького медінституту та інтерну Хмельницької обласної лікарні, вони теж обійшлися у майже 77 тисяч гривень. А от чоловік Світлани, зять колишнього губернатора Василя Ядухи Олександр Реп’ях прикупив собі за 309 тисяч гривень аж 263 кв.м санаторію – 14 стандартних кімнат та два кабінети. Те, що губернаторський зять, до речі, теж молодий лікар, став власником санаторівської нерухомості, зовсім не дивно, адже він є ще й сином незмінного протягом останніх десятиліть директора хмільницького санаторію “Поділля” Анатолія Реп’яха, який і донині керує здравницею, що стала майже сімейним бізнесом.

До речі, у списках нових власників хмільницької здравниці, які можна переглянути тут, чимало відомих особистостей, зокрема, і на Хмельниччині.

Залиште коментар

Також по темі

З сім’ї екс-губернатора Ядухи транспортний податок за 2 Мерседеси податкова намагається стягти через суд

Державна податкова інспекція у Хмельницькому виграла два суди зі