«Ми зняли, почистили від сажі та відполірували зірку, помили плити, плануємо оновити написи на них. Для кращого освітлення меморіального комлексу «Вічний вогонь» встановили два додаткових прожектора – розповів начальник відділу благоустрою управління житлово-комунального господарства Микола Вишпольський. – Оновлену зірку Вічного вогню буде встановлено ближче до свят».

Нагадаємо, що з метою економії коштів міського бюджету депутати міської ради ухвалили рішення запалювати Вічний вогонь лише у визначені святкові дні, п’ять разів на рік. Відповідно до затвердженого графіку вогонь запалюватимуть 25 березня – у День вигнання нацистів з міста Хмельницького, з 8.00 до 17.00; 8 травня – у День пам\’яті та примирення, з 8.00 до 19.00; 9 травня – у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (День перемоги), з 8.00 до 19.00; 14 жовтня – у День захисника України, з 8.00 до 17.00 і 28 жовтня – у День вигнання нацистів з України, з 8.00 до 17.00.
У сквері «Вічний вогонь» також впорядковано газони, на клумбах висаджено тюльпани, туї, оновлено лавочки, повідомляє сайт Хмельницької міської ради.

Залиште коментар

Також по темі

Хмельничани серед білого дня розкрадають квіти та кущі із міських клумб

Замінити чорнобривці на щось цікавіше та засадити міські