«Ми зняли, почистили від сажі та відполірували зірку, помили плити, плануємо оновити написи на них. Для кращого освітлення меморіального комлексу «Вічний вогонь» встановили два додаткових прожектора – розповів начальник відділу благоустрою управління житлово-комунального господарства Микола Вишпольський. – Оновлену зірку Вічного вогню буде встановлено ближче до свят».

Нагадаємо, що з метою економії коштів міського бюджету депутати міської ради ухвалили рішення запалювати Вічний вогонь лише у визначені святкові дні, п’ять разів на рік. Відповідно до затвердженого графіку вогонь запалюватимуть 25 березня – у День вигнання нацистів з міста Хмельницького, з 8.00 до 17.00; 8 травня – у День пам\’яті та примирення, з 8.00 до 19.00; 9 травня – у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (День перемоги), з 8.00 до 19.00; 14 жовтня – у День захисника України, з 8.00 до 17.00 і 28 жовтня – у День вигнання нацистів з України, з 8.00 до 17.00.
У сквері «Вічний вогонь» також впорядковано газони, на клумбах висаджено тюльпани, туї, оновлено лавочки, повідомляє сайт Хмельницької міської ради.