Хмельницький муніципальний кінотеатр імені Шевченка є збитковим, тож утримувати його за кошти мКомунальний кінотеатр Шевченка з'їв за рік 7 млн грн. Його пропонують перепрофілюватиіського бюджету не є доцільним. Такої висновку дійшов громадський активіст Андрій Попик порахувавши бізнес чиновників з комунального підприємства. Здаючи в аренду приміщення, з квиткамі по ціні, як в комерційних кінотеатрах, тільки в 2015 році комунальне підприємство зїло 7 млн грн податків хмельничан.
На своїй сторінці у Фейсбуці він роздумує над темою, для чого Хмельницькому кінотеатр, на утримання якого йдуть мільйони з бюджету міста. У коментарях хмельничані згадують коли в останній раз мерзли там на сеансах
«Для чого з міського бюджету утримувати кінотеатр, в якому сервіс на порядок гірший від приватного, а ціни на такому ж рівні? Та й фактично в будівлі більше торгових точок і кав\’ярень, ніж самого кінотеатру. Може простіше закрити збитковий кінотеатр, а його приміщення використовувати для потреб музичної школи, будинку культури (в якому навпроти митці туляться в маленьких кімнатках), чи інших дитячих закладів?», – пише Андрій Попик.
Також він додає цифри. У 2015 з місцевої казни на проведення капітального ремонту кінотеатру Шевченка було виділено 3,2 мільйони гривень, на придбання 3D-апаратури та крісел ще 3,7 мільйони.
«Усього майже 7 мільйонів. Це якщо квиток 50 гривень, то 140 тисяч людей можна було зводити в «Multiplex». І це не рахуючи витрат на оплату праці, опалення і т.д. Люта жесть», – обурюється активіст.

Комунальний кінотеатр Шевченка з'їв за рік 7 млн грн. Його пропонують перепрофілювати

Ідею Андрія Попика із перепрофілюванням муніципального кінотеатру у Фейсбуці підтримало уже чимало хмельничан.
Нагадаємо, що наприкінці 2012 року Хмельницька міська рада оголосила інвестиційний конкурс “Реконструкція кінотеатру імені Т.Г.Шевченка у Палац культури та кіно та будівництво нежитлового приміщення у підземному просторі під кінотеатром”. Орієнтовна вартість реалізації інвестиційного проекту становила 40-45 млн. грн. Але з інвестором тоді так і не визначилися. Пізніше колишній заступник міського голови Іван Прокопець заявив, що кінотеатр імені Тараса Шевченка є непривабливим об’єктом для інвестицій.
У 2015 році з міського бюджету було виділено понад 3 мільйони гривень на реконструкцію кінотеатру Шевченка. Тодішній начальник фінансового управління міської ради Наталія Степанова вважала, що після реконструкції комунальний кінотеатр зможе конкурувати з «Мультиплексом».
У 2015 році кінотеатр імені Шевченка придбав у київської ТОВ “СІДІЕС ЮА” проекційне обладнання з системою 3D та екраном за 2 мільйони 188 тисяч гривень та акустичну систему вартістю 535,5 тисяч гривень.
У вересні 2016 року уже нова міська влада купила у харківської ТОВ «Меблева фабрика Прем’єра» 336 кінотеатральних глядацьких крісел для комунального кінотеатру за 967,3 тисячі гривень, які мають незабаром встановити.

Залиште коментар

Також по темі

Заради поливу підвісних вазонів на Проскурівській місто оплачує роботу двох автівок та шести людей

І такому марнотратству час покласти край. Про це