У Хмельницькому може з’явитися свій зоопарк


У ньому житимуть леви, мавпи, єноти та інші екзотичні тварини.

У Хмельницькому може з’явитися свій зоопарк


У ньому житимуть леви, мавпи, єноти та інші екзотичні тварини. Розташовуватиметься зоопарк на території парку імені М.Чекмана, якщо на це виділять землю і знайдуть необхідні кошти.

Як повідомляє Є з посиланням на директора комунального підприємства «Парки і сквери м. Хмельницького» Володимира Лукіна вже наміряна необхідна територію, готується проект з управлінням архітектури.

\”Площа для зоопарку — приблизно 2 гектари. Там є вільне місце, а зоокуток буде частиною зоопарку. Однак остаточну площу можна буде назвати лише після складення плану і кошторису”, – каже Володимир Лукін і додає, що питання з міським головою узгоджене.

Поки ще тривають “паперові” роботи. Однак вже відомо, що заселятиме тваринами новостворений зоопарк хмельничанин Сергій Пальохін. Чоловік каже, що ідея його створення з\’явилась ще позаминулого року, однак тоді не мала підтримки влади. Тепер же, за словами пана Сергія, і міський голова, і дирекція парку Чекмана не проти зоопарку.

Звідки візьмуть кошти на обладнання та утримання зоопарку, питання поки відкрите. За словами Володимира Лукіна, чекають допомоги і від влади, і від спонсорів. Перших екзотичних тварин звезуть уже цієї п\’ятниці у зоокуток, не чекаючи ні «паперового погодження» міської ради, ні проекту зоопарку.

Залиште коментар

Також по темі

Ведмедям з хмельницького зоокуточка обіцяють розширити вольєри для покращення психічного стану

Як відомо, нещодавно в зоокуточку м. Хмельницького стався