У Хмельницькому зоокуточку можуть оселитися п’ятеро левів


Двоє дорослих і троє – новонароджених.

У Хмельницькому зоокуточку можуть оселитися п’ятеро левів


Чотирирічна левиця Тіара, яку торік привезли зі сходу до Хмельницького, народила трійню. Новоспечена мама почуває себе добре,але до малюків нікого не підпускає. Тож, якої статі левенята поки що не відомо, а відтак імена їм ще не підібрали.

Перші хвилини життя. Щойно левиця Тіара привела на світ своїх малюків. Трійка пухнастих і плямистих левенят ще нічого не бачать. Вони туляться до мами і муркають, як котенята. До новонароджених Тіара не підпускає нікого ні на крок.

Доки мама-левиця обстежує територію, малюки бавляться і самостійно пізнають світ. Щоправда перебирати лапками вони ще не можуть,тож час від часу звалюються один на одного та на бік.

Батько малюків – лев Амур. Він раніше виступав на арені пересувного цирку і до знайомства з Тіарою жив один на обійсті свого дресирувальника. Коли ж для левиці-переселенки зі сходу зробили великий вольєр, чоловік підселив до неї Амура. Для пари це перше поповнення.

Вольєр сімейної пари знаходиться в малолюдному місці, тож небагатьом містянам пощастило побачити, як народжуються левенята.

Щоб левенята отримували всі необхідні вітаміни ,Тіару годуватимуть поживною їжею тричі в день-зранку рибою, в обід яловичиною,а ввечері курятиною.

І`мя малим ще не вигадали,оскільки їх стать буде відома лише за декілька днів, після того як малюків обстежать ветеринари. Не вирішена й подальша доля потомства пари Тіара-Амур.-кого залишать у Хмельницькому,а кого віддадуть у добрі руки. Зараз відомо лише те,що через тиждень разом із батьками левенята переїдуть до центрального парку міста.

Залиште коментар

Також по темі

Ведмедям з хмельницького зоокуточка обіцяють розширити вольєри для покращення психічного стану

Як відомо, нещодавно в зоокуточку м. Хмельницького стався