На майданчику, що на розі проспекту Миру та вулиці Свободи, біля ресторану “Сілістра” та комплексу “СВ”, уже давно зламані лавочки та розбита тротуарна плитка. Місцеві мешканці неодноразово скаржилися, що тут не прибирають, а фонтани облущились і давно не працюють.  Цьогоріч у Хмельницькій міській раді вирішили звернути увагу на площу, яка нещодавно дістала назву Свободи.

Журналісти vsim.ua пишуть, що у мерії вирішили не лише прибрати площу, але й облаштувати фонтан та провести благоустрій території. Робитимуть це за проектом 2015 року.

– В цьому році вже почнемо робити капітальний ремонт на майданчику, що навпроти ресторану “Сілістра”. Мощення робитимемо в українському стилі, маємо 1250 квадратів. В комплексі будуть зроблені і ліхтарі, і лавочки, і сміттєві урни. Посадимо молоді вічнозелені дерева. Ну і звичайно фонтан, він буде у вигляді чаші, буде місток. Ввечері буде підвіска працювати, – пояснює начальник відділу благоустрою управління ЖКГ Хмельницької міської ради Микола Вишпольський.

На капітальний ремонт площі у бюджеті виділили 3 мільйони 927 тисяч гривень. Хто ремонтуватиме територію, ще не знають. Тендер планують оголошувати найближчим часом.

А от кому належить дитячий майданчик, що навпроти “СВ”, в ЖКГ ще не розібрались. Кажуть, раніше цю ділянку орендував бізнесмен Віктор Вікарчук, а хто має дивитись за цією територією зараз, невідомо. У телефонній розмові Віктор Вікарчук повідомив, що міська рада розірвала з ним договір оренди ще у 2010 році. А до того він облаштував на території дитячий майданчик з гойдалками та підмарафетив фонтан. Хто утримує майданчик вже 7 років бізнесмен не знає.

– Я подав запити у різні установи, аби з’ясувати, кому належить ця ділянка. Якщо її орендують, то будемо зобов’язувати орендаря належним чином дивитись за нею. Якщо ж вона таки на балансі міста, то будемо робити уточнення до бюджету і включати її в проект капітального ремонту площі, – каже начальник управління ЖКГ Хмельницької міської ради Василь Новачок.

Залиште коментар

Також по темі

150 сільських бібліотек Хмельниччини отримали комп’ютери

Сільським бібліотекам Хмельниччини передали 300 комп’ютерів. За допомогою