У хмельницькій мерії вирішили відремонтувати майданчик біля “Сілістри”. На це виділили майже 4 млн.грн

 

На майданчику, що на розі проспекту Миру та вулиці Свободи, біля ресторану “Сілістра” та комплексу “СВ”, уже давно зламані лавочки та розбита тротуарна плитка. Місцеві мешканці неодноразово скаржилися, що тут не прибирають, а фонтани облущились і давно не працюють.  Цьогоріч у Хмельницькій міській раді вирішили звернути увагу на площу, яка нещодавно дістала назву Свободи.

Журналісти vsim.ua пишуть, що у мерії вирішили не лише прибрати площу, але й облаштувати фонтан та провести благоустрій території. Робитимуть це за проектом 2015 року.

– В цьому році вже почнемо робити капітальний ремонт на майданчику, що навпроти ресторану “Сілістра”. Мощення робитимемо в українському стилі, маємо 1250 квадратів. В комплексі будуть зроблені і ліхтарі, і лавочки, і сміттєві урни. Посадимо молоді вічнозелені дерева. Ну і звичайно фонтан, він буде у вигляді чаші, буде місток. Ввечері буде підвіска працювати, – пояснює начальник відділу благоустрою управління ЖКГ Хмельницької міської ради Микола Вишпольський.

На капітальний ремонт площі у бюджеті виділили 3 мільйони 927 тисяч гривень. Хто ремонтуватиме територію, ще не знають. Тендер планують оголошувати найближчим часом.

А от кому належить дитячий майданчик, що навпроти “СВ”, в ЖКГ ще не розібрались. Кажуть, раніше цю ділянку орендував бізнесмен Віктор Вікарчук, а хто має дивитись за цією територією зараз, невідомо. У телефонній розмові Віктор Вікарчук повідомив, що міська рада розірвала з ним договір оренди ще у 2010 році. А до того він облаштував на території дитячий майданчик з гойдалками та підмарафетив фонтан. Хто утримує майданчик вже 7 років бізнесмен не знає.

– Я подав запити у різні установи, аби з’ясувати, кому належить ця ділянка. Якщо її орендують, то будемо зобов’язувати орендаря належним чином дивитись за нею. Якщо ж вона таки на балансі міста, то будемо робити уточнення до бюджету і включати її в проект капітального ремонту площі, – каже начальник управління ЖКГ Хмельницької міської ради Василь Новачок.

Залишити відповідь