Майданчик біля спортивно-розважального комплексу “СВ” назвуть площею Свободи Територію, що на розі проспекту Миру і Свободи хотіли назвати на честь Святого Миколая.  Проект винесли на громадське обговорення. Та на останньому засіданні топонімічної комісії площу вирішили назвати “Площа Свободи”, пише сайт “Всім”.

Пропозицію дати назву площі, що знаходиться на розі проспекту Миру та вулиці Свободи, топонімічна комісія внесла на засіданні ще 23 грудня. Тоді її хотіли назвати на честь Святого Миколая, адже саме цей персонаж вважається покровителем дітей, а ця площа є зоною дитячого відпочинку у мікрорайоні Виставка. Питання винесли на громадське обговорення, яке тривало до 20 лютого.

Учора знову відбулося засідання топонімічної комісії. Обговорювали пропозиції хмельничан, аби остаточно вирішити, яку назву носитиме площа. Після дискусій вирішили назвати територію “Площа Свободи”.

Не всі люди за назву на честь Святого Миколая. Ми вирішили одноголосно дати іншу назву. А оскільки саме з цієї площі починається вулиця Свободи, то прийняли рішення на цю честь і назвати, – розповів vsim.ua секретар Хмельницької міської ради Михайло Кривак.

Залиште коментар

Також по темі

У хмельницькій мерії вирішили відремонтувати майданчик біля “Сілістри”. На це виділили майже 4 млн.грн

  На майданчику, що на розі проспекту Миру