45 тисяч споживачів газу в Хмельницькій області зареєструвалися в онлайн-сервісі на сайті 104.ua, щоб оперативно вирішувати питання щодо поставок газу.
Про це БізнесЦензор повідомили в компанії “Хмельницькгаз збут”.
“Більше року клієнти ТОВ” Хмельницькгаз збут “можуть користуватися послугами онлайн сервісу на сайті 104.ua. На сьогодні в” Особистому кабінеті “вже зареєструвалося понад 45 тис. споживачів Хмельницької області, які тепер оперативно вирішують свої питання щодо поставок газу”, – повідомили в компанії.
Особливий попит “Особистий кабінет” має у споживачів віддалених населених пунктів Хмельницької області – Полонського, Чемеровецького, Теофіпольського та Городоцького районів.
Кожен десятий клієнт ТОВ “Хмельницькгаз збут” з цих районів вже використовує онлайн сервіс і може з комп’ютера роздрукувати рахунок за газ, внести оплату і простежити її хронологію, а також поставити питання онлайн.
Не менш активними є споживачі міст обласного значення – Хмельницького, Кам’янець-Подільського, Славути і Дунаєвець, де в “Особистому кабінеті” зареєструвався кожен сьомий клієнт компанії.
Компанія зазначає, що понад 200 тис. споживачів Хмельницької області, які отримують субсидію на газ, також можуть зареєструватися на 104.ua і дізнатися про щомісячний розмірі субсидії, управляти особовим рахунком тощо.
“Таким чином, клієнтам нашої компанії більше не потрібно стояти в чергах, щоб оплатити за газ або очікувати рахунки в поштовій скриньці, або добиратися до компанії з віддалених районів для отримання консультації”, – розповіла директор компанії Олександра Панькевич.
Зареєструватися в “Особистому кабінеті” можуть всі побутові споживачі і фізичні особи – підприємці, на яких відкрито особовий рахунок. Для цього на сайті 104.ua необхідно зайти в поле “Реєстрація”, ввести номер свого особового рахунку і останню суму платежу, свою електронну адресу.

Залиште коментар

Також по темі

Заради поливу підвісних вазонів на Проскурівській місто оплачує роботу двох автівок та шести людей

І такому марнотратству час покласти край. Про це