Невдовзі у Хмельницькому розпочне роботу Агенція розвитку міста. Зараз вирішуються питання з підбору персоналу та впорядкування документації.

За даними з офіційного сайту Хмельницької міської ради, на діяльність Агенції з міського бюджету у 2017-2018 роках заплановані витрати, що становитимуть близько 2,4 млн. гривень. Працівники цієї організації будуть максимально сприяти ефективній реалізації Стратегії розвитку міста.

Робота Агенції розвитку міста буде спрямована на те, щоб сформувати муніципальний маркетинг та бренд міста, проводити різні цікаві дослідження, щоб визначити думку населення щодо подальшого розвитку міста.

“Працівники Агенції будуть шукати і писати гранти, працюватимуть з інвесторами. Тобто будуть залучати необхідні додаткові гроші, щоб місто краще розвивалося. Агенція розвитку міста також буде налагоджувати співробітництво з представниками міжнародних організацій, розвивати різні соціально-економічні та культурні проекти. Усі інвестори, які будуть зацікавлені вкладати свої кошти у бізнес на Хмельниччині, зможуть звернутися до працівників Агенції, щоб отримати потрібну їм інформацію та документи. Працівники установи будуть розробляти інвестиційні програми, вивчати та втілювати нові проекти, проводити цікаві виставки, семінари, наукові конференції”, – зазначив віце-мер Хмельницького Володимир Гончарук.

Керівник Агенції буде призначатися за результатами конкурсу. Він повинен на високому рівні володіти англійською мовою.

За словами Володимира Гончарука, одним із найголовніших завдань Агенції буде робота з інвесторами. Зараз спеціалісти працюють над розробкою Інвестиційного паспорта міста, тобто вони проводять необхідну інвентаризацію земельних ділянок під створення бізнесу.Відтепер, на земельних аукціонах будуть продавати право оренди під певне виробництво. Раніше території можна було продавати порожні. Також працівники Агенції будуть допомагати місцевим підприємцям. Зокрема, вони будуть шукати постачальників та покупців їхніх товарів.

Також незабаром у Хмельницькому буде створено спеціальний Центру енергоефеективності. Він повинен покращити енергоефективність у всіх сферах міста. Як розповів заступник міського голови Володимир Гончарук, у цьому приміщенні зберуть найкращі зразки енергоефективного обладнання, будуть проходити цікаві семінари тощо. Спеціалісти Центру будуть надавати повну інформацію стосовно модернізації освітлення та теплоощадності. Наприклад, які вікна є кращими, чи потрібно утеплювати будинок, які лампи більш ощадні тощо. Ці всі запитання хмельничани зможуть задати працівникам Центру та отримати вичерпну відповідь.

 

 

 

Залиште коментар

Також по темі

Віце-мер Гончарук по закордонах їздить за гранти та свої. Мандрує багато, бо ще вчиться

Заступник міського голови Володимир Гончарук прокоментував свої багаточисельні