Заступник міського голови Володимир Гончарук прокоментував свої багаточисельні вояжі закордон на посаді веце-мера, які нарахувала громадська організація “Нагляд”. Подробиці читайте у матеріалі Заступнику мера Гончаруку, пригадали 12 мандрівок за рік. Прогуляв нараду з хмельницького смітття

Дванадцять поїздок в різні країни за рік, віце-мер пояснив потребами служби, виїздами на навчання за грантовою программою. В Польшу та Чехію, за його словами, їздив за власний кошт

Інформацію,  яку активісти ГО “Нагляд”, побачили у профілі віце-мера на фейсбук про його мандрівки пан Гончарук назвав “фейковою сенсацію”, та наголосив, що “на жодні мої відрядження коштів українських платників податків не витрачав”.
Віце-мер повідомив, що проходив стажування у США за кошти американських платників податків, навчання в Македонії в рамках програми SimbioCity Approach (в рамках цієї програми ще будуть навчання в Швеції, Туреччині та Сербії) за рахунок шведського гранту, участь у міжнародній конференції у Вірменії за кошти Європейського Союзу, поїздки у Польщу та Чехію за власні кошти (хоча поїздки стосувались відвідин сміттєпереробних підприємств та індустріальних парків, а не відпочинку).
Щодо пропуску засідання ОДА під головуванням губернатора Корнійчука, про яке повідомило ГО “Нагляд”, як, це часто буває у чиновників , віце-мер мав власний захід: “саме у цей час (з 10.00 по 15.00) визначали переможців в рамках програми “Громадські ініціативи” і не мав бути на нараді з сміття в ОДА.

Як, раніше повідомляла ПОДІЛЬСЬКА.інфо, скоріше за все, з ініціативою підрахунку мандрівок Гончарука виступив хтось з чиновників обласної влади – ГО “Нагляд” лише озвучило інформацію. Останнім часом, лунають взаємні закиди чиновників міської та обласної влади з бездіяльності в напрямку вирішення питання сміття.

Громадська організація “Нагляд” активізувалася у квітні 2017 року. “Нагляд” регулярно розповсюджує відповіді міської влади на офіційни запити, що стосуються різноманітних сфер її діяльності: вартість робіт, що проводяться за рахунок міського бюджету, обчислення вартості пасажирських перевезень. Зміст запитів говорить про інформованість їх авторів, щодо ситуації з тими чи іншими питаннями діяльності міської влади. Раніше ПОДІЛЬСЬКА.інфо повідомляла про діяльність ГО “Нагляд”

Мер Симчишин тримає керівників Водоканалу та Спецкомунтрансу на гачку: продовжує контракти на 3-6 місяців

Хмельницьким перевізникам мерія роздає 5 млн.грн. на пільговиків. Як рахували незрозуміло

Головою, ГО “Нагляд” значиться Олег Чалюк – на місцевих виборах 2015 року він був кандидатом в депутати Хмельницької міської ради від партії “Громадянська позиція”. Ще один засновник організації Ігор Гнатишак також був кандидатом  в депутати від цієї політичної сили. В той же час, постами ГО “Нагляд”  в мережі фейсбу активно ділиться колишній виконуючий обов’язки міського голови Хмельницького Костянтин Чернилевський. З березня 2017 року опонент Олександра Симчишина у другому турі виборів є головою президенської партії БПП на Хмельниччині. Саме з його аккаунту в мережі фейсбук було додано до групи ГО “Нагляд” більшість журналістів та громадських активістів Хмельницького. Не виключено, що діяльність “Нагляду”  ініційована політичними оппонентами теперішньої міської влади

Нагадаємо,  депутати міської ради Олександр Сидорук із фракції “Поруч” і Сергій Паламарчук із фракції “За конкретні справи” хочуть, аби за кошти з міського бюджету депутати могли навчатися за кордоном. Керуюча справами міськвиконкому Юлія Сабій запропонувала орлачувати навчання ще й членам виконкому:   Депутати з Хмельницького хочуть навчатись за кордоном на гроші міста

1 Comment

  1. Грошей в бюджеті багато от і розкидаються. Діти неосвічені. Таким зеленим не треба давати стільки грошей. Вони їх розбещують. Вони не розуміють, що то людські гроші.

Залиште коментар

Також по темі

У Хмельницькому незабаром мають запрацювати Агенція розвитку міста та Центр енергоефективності

Невдовзі у Хмельницькому розпочне роботу Агенція розвитку міста.