Чиновники Хмельницької обласної та міської влади традіційно недолюблюють один одного. Черговою жертвою “бюрократичних розборок” став заступник міського голови Хмельницького Володимир Гончарук, що не з’явився на нараду в облдержадміністрації з приводу сміття.

ПОДІЛЬСЬКА. інфо  повідомляла про неї. Читайте Під офіційними сміттєзвалищами 600 гектарів Хмельницької області. Лише 1% сміття відправляють на вторсировину 

Громадська  організація  «НАГЛЯД» вирішила підіграти обласній владі і звернула увагу на те, шо молодий чиновник часто відсутній на роботі, бо перебуває у мандрах:
“Поки заступник міського голови Гончарук В. за рік на посаді об,їздив 12 країн та 34 міста світу, чим не втомлюється хизуватись на Фейсбуці, на нараду по хмельницькому сміттєзвалищу, не прийшло жодного посадовця міської ради. Проте, від міської влади весь час звучать звинувачення на адресу ОДА щодо відсутності допомоги і співпраці з цього питання. А як можна вирішувати питання дистанційно? Чи це питання у них не в пріоритеті? Чи цікавим для них може бути тільки придбання гектарів землі у приватних осіб, з витрачанням захмарних сум, сплачених платниками податків до міського бюджету?  На нараді за всіх віддувався директор комунального підприємства «Спецкомунтранс», який відповідав на питання, що ніяк не належать до його компетенції.

ГО “Нагляд”  продовжило тролити заступника Олександра Симчишина запропонувавши оплатити віджядження чиновника до ОДА: “Нашій владі, як з’ясувалось, простіше спілкуватись і з нами, і з ОДА виключно через соціальні мережі. У нас конструктивна пропозиція: давайте разом скинемося та оплатимо відрядження Гончаруку до ОДА: правда, один недолік – збільшити перелік відвіданих країн світу за рахунок цієї поїздки вельмишановному заступнику міського голови навряд чи вдасться!!

2 Comments

  1. ОМГ, це один з тих, хто хоч щось робить для Хмельницького. На фото з ним мер міста Руставі (Грузія), яке стало побратимом Хмельницького саме за влади Симчишена і його команди. Уряд Руставі вважає, що в Хмельницького є великий потенціал до змін у кращу сторону. Тому поговоріть про уряд іншого міста.

  2. Стукан Ігор

    Наскільки мені відомо, Гончарук їздить по робочим питанням і для отримання досвіду, а гроші на витрати по поїздкам не ідуть з бюджету це кошти гранту.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього