Депутатам Хмельницької міської ради пропонується створити нову комунальну установу – “Агенція розвитку міста”.

Нова комунальна установа, за задумом команди мера Симчишина, має займатися генеруванням, розробкою та супроводом виконання ідей та дій, спрямованих на всебічний розвиток міста з урахуванням його специфіки, можливостей і потреб, ініціюванням створення перспективних інвестиційних проектів розвитку міста у відповідності до його потреб та зацікавленості потенційних інвесторів.

На діяльність “Агенції розвитку міста” з місцевого бюджету планується виділити уже цього року понад 1,2 млн.гривень та майже стільки ж планують виділити у наступному році. Крім того, планується залучати кошти й з інших джерел.

Нагадаємо, що рік тому на Хмельничині було створено Агенцію регіонального розвитку. Її засновниками виступили Хмельницька обласна рада та ОДА. Утім, нещодавно директор Агенції регіонального розвитку Сергій Яцковський заявив, що ця інституція себе не виправдала і існувала лише на папері.

Більше про це у матеріалі Агенція регіонального розвитку – грантоїди обласної влади. Гроші закінчилися – директор звільнився.

 

 

Залиште коментар

Також по темі

У Хмельницькому продаватимуть алкоголь лише під відеокамеру

На черговій сесії міської ради, що відбулася 20