У Старокостянтинові сніг на вулицях практично не прибирають. ВІДЕО

2256
немає коментарів
Навіть центральні вулиці у Старокостянтинові завалені снігом

Мешканці Поділля весь день обмінювалися інформацією щодо ситуації зі снігом в різних містах області. З певними претензіями, але прибирають сніг у Хмельницькому, Кам’янці-Подільскому. Традиційно погана ситуація на дорогах області та в селах, куди снігоприбиральна техніка навіть не доїзжає.

Громадський активіст Володимир Лісний прийшов до висновку, що найгірша ситуація з прибиранням на батьківщині губернатора Олександра Корнійчука у Старокостянтинові: “Сьогодні мав нагоду проїхатись по Хмельницькому та Старконі.Відчув різницю у роботі снігоприбиральної техніки та комунальних служб. Якщо у Хмельницькому все ок більш менш, то у Старконі повна Ж.”

Депутат Старокостянтинівської міської ради Світлана Івонько так прокоментувала ситуацію в місті: “сьогодні в центр добралася автобусом більш-менше нормально, а от назад, не доїхали до ПМК і нас скинуло з дороги. Пробували випхати автобуса, так і не вдалось. Пішли пішки на Вокзал-2”. Депутат також повідомила, що хоч на Вокзал-2 дорогу трохи прочистили, вночі і вранці до поїзда навряд чи зможуть з міста добратись: “Раджу усім виїхати раніше”

Володимир Лісний в свою чергу нарікає і на стан дороги Хмельницький-Старокостянитнів. Нагадаємо певний час сьогодні рух по ній зупинився.

Мешканці у коментарях в соцмережах нарікають на відсутність у місті міського голови Миколи Мельничука, як на основну причину поганої роботи комунальних служб. Один з депутатів міської ради повідомив ПОДІЛЬСЬКА.інфо, що у звя’зку з звинуваченнями прокуратури (читайте Прокуратура звинувачує мерію Старокостянтинова, а Кабмін обіцяє гроші на очисні ), Микола Мельничук дійсно  не в  місті: “Намагається пробитися в кабінети в Києві, тому його вже немає три дні на людях. Те що він вилетів до доньки в Австрію – це чутки. Люди деморалізовані постійними перевірками прокуратури: піднімають старі справи, трясуть всі управління і комунальні підприємства – тут не до снігу”

 У віршованій формі зникнення міського голови напередодні снігопаду висміяв популярний старокостянтинівський поет Микола Правдоруб . Мешканці активно перепощують його новий вірш у соцмережах: 
Як виглядав перший сніг в Старокостянтинові дивіться у відео від сайту Старокостянтинів небайдужий  
 

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього