ПП “Ультрасервіс” зобов’язали звільнити земельну ділянку водного фонду шляхом знесення розташованої на ній п’ятиповерхової будівлі загальною площею понад 17,5 тис. кв. м та повернути її у власність територіальної громади міста Хмельницького. Таке рішення було прийняте господарським судом Хмельницької області за позовом Хмельницької міської ради.

Прокуратура Хмельницької області, задля захисту інтересів територіальної громади міста Хмельницького, здійснила вступ у розгляд господарським судом справи за позовом міської ради до приватного підприємства про зобов’язання повернути їй земельну ділянку площею 3800 кв. м з приведенням її у попередній стан шляхом знесення незавершеного будівництва бази відпочинку із поліпшеними апартаментами та кімнатами гуртожиткового типу.

“Позовні вимоги обґрунтовувались тим, що попередньо за позовом прокуратури визнано недійсним договір оренди земельної ділянки, розташованої в межах прибережної захисної смуги р. Південний Буг, що був укладений між міською радою та підприємством ще у 2013 році. Окрім цього, позиція позивача аргументована тим, що рішеннями судових інстанцій правовстановлюючі документи підприємства на вказану ділянку було визнано недійсними, а дозвільні документи, які надавали право на проведення будівництва, та рішення реєстраційного органу про державну реєстрацію права приватної власності на незавершене будівництво, скасовано”, – ідеться  у повідомленні прес-служби прокуратури Хмельницької області.

 

 

 

Залиште коментар

Також по темі

Однокімнатні квартири у Хмельницькому орендують за 3500-4000 грн. Двокімнатні на тисячу дорожче

Орендувати однокімнатну квартиру у центрі Хмельницького можна в