statuya

В Ізяславі шукають кошти для встановлення пам’ятного знаку бійцям та волонтерам російсько-української війни та усім, хто віддав своє життя за Україну.

Про це на своїй сторінці у facebook повідомила Громадська організація “Товариство учасників бойових дій “Трасер”.

Пам’ятний знак планують встановити в Ізяславі, на вулиці Шевченка, поблизу магазину “Поплавок”.

“Цей монумент стане пам’яттю про тих, хто приніс вищу жертву – своє життя”, – йдеться у повідомленні ініціаторів.

Наразі місце під встановлення пам’ятного знаку вже погодила Ізяславська міська рада.

Комплекс включатиме в себе громадську відпочинкову зону з вільним доступом до мережі Wi-Fi, через яку надаватиметься інформація про трагедію війни та загиблих земляків.

Пам’ятник являтиме собою статую воїна, який стоїть серед пшеничного лану, встановлену на кам’яному п’єдесталі. Прообразом скульптури послужить загиблий боєць 140-го центру спеціальних операцій, доброволець Василь Кобернюк. Автором ескізного проекту пам’ятника є відомий львівський скульптор Володимир Цісарик. Загальна вартість статуї 200 тисяч гривень.

«Не дозвольте майбутнім поколінням забути ці акти агресії і тероризму. Якщо ми не розкажемо прийдешнім покоління про цю історію, вони будуть приречені повторювати її», – такими словами ініціатори спорудження монументу закликають підтримати проект фінансово.

Кошти можна перерахувати на рахунок ГО “Товариство учасників бойових дій “Трасер”. Реквізити: ЄДРПОУ 39909672, МФО 307770, р/р 26002010021769 в ПАО “Акцент-Банк” (“А-Банк”). Призначення платежу: На пам’ятник героям війни.

Зауважимо, пам’ятний знак стане першим монументом героям війни в Ізяславському районі.

Залиште коментар

Також по темі

Ізяславський будинок культури чиновники відремонтували на мільйон. Але лише на папері

На Хмельниччині розпочато провадження за фактом привласнення близько