У головному управлінні Держгеокадастру Хмельницької області знову кадрові зміни. Виконуючим обов’язки начальника нещодавно було призначено Дениса Назарука, який до цього очолював відділ Держгеокадастру у Чемеровецькому районі Хмельницької області.

Його попередник, який пропрацював на посаді менше року з приставкою в.о. Сергій Ревко був звільнений. Джерело “Подільської.інфо” каже – через те, що так і не зміг подолати корупційну схему, яка існує в Держгеокадастрі Хмельницької області уже кілька років. Зокрема, ідеться про виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства через так звані довіреності на підставних осіб задля подальшого перепродажу землі. Нагадаємо, що “Подільська.інфо” проводила власне розслідування цієї корупційної схеми.

Біографічна довідка.

Назарук Денис Іванович народився 06 червня 1983 року у м. Кам’янець – Подільський Хмельницької області.

В 1999 році закінчив школу та вступив до Кам’янець – Подільського індустріального технікуму на факультет «Землевпорядкування». У 2006 році закінчив Львівський державний аграрний університет за спеціальністю «Землевпорядкування та кадастр», а у 2010 – Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю «Правознавство».

Професійну діяльність розпочав з 2006 року у Кам’янець – Подільському районному реєстраційному відділі Хмельницької регіональної філії ДП «ЦДЗК» при Держкомземі України. В 2009 році очолив Чемеровецький районний відділ Хмельницької регіональної філії ДП «ЦДЗК». 26 квітня 2013 року – головний спеціаліст відділу забезпечення заходів по боротьбі з корупцією Управління запобігання та протидії корупції Держземагентства України.

З 30 квітня 2013 року працював  на посаді начальника відділу Держземагентства (згодом – Держгеокадастру) у Чемеровецькому районі Хмельницької області.

 

1 Comment

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення