Ще зранку п’ятниці в Хмельницькому закликали йти зривати концерт Потапа і Насті, ввечері  концерт таки не відбувся. Прокоментувати ситуацію встигли, як активісти, так і власник скандального СВ-клубу Віктор Вікарчук. Мовчали лише артисти: у своєму твітері Потап лише написав у суботу “спасибо за неожиданый выходной” – ймовірно дякуючи хмельницьким активістам. Настя постила в інстаграмі фото з жовтим листям і хвалила осінь.

І ось сьогодні, таки з’явилася відповідь: “Официальное заявление Потапа и Насти о попытках срыва концертов на Западной Украине”. Датоване воно ще 18 квітня, але по пабліках розганяти його почали сьогодні. Мабуть продюсорам Потапа немає, що додати до того, що було ним сказано пів року тому – коли не відбулися концерти у Луцьку і Івано-Франківську. Читачі звертають увагу, що формулювання “На Украине” використане в назві заяви,  поширене в російських ЗМІ, замість правильного згідно правопису “В Украине”

Потап говорить по інформаційну атаку і втрати – адже для нього виступи бізнес. Продаються зали, а потім треба повертати гроші за квитки. Цікаво, що Потап починає прес-конференцію ламаною українською мовою, потім переходить на російську. Настя говорить лише російською.

Раніше  Міську раду заблокують: Вікарчук помститься конкурентам за зрив концерту Потапа

Нагадаємо, що 21 жовтня в клубі “СВ” був скасований концерт дуету Потапа і Насті.

Залиште коментар

Також по темі

Встановлено долю танку КВ-2, гармату від якого розкопали біля залізничного переїзду.ФОТО

Хмельницький залишиться без танку КВ-2. Адже на місці