Товариство з обмеженою відповідальністю “Либідь” позивається до Хмельницької міської ради, ставлячи під сумнів свідоцтво про право власності на нерухоме майно (підземний перехід) площею 1461,5 кв.м на перехресті вулиць Кам’янецька та Подільська, що закріплене за територіальною громадою міста.

Відповідне провадження 15 лютого відкрив Господарський суд Хмельницької області, передає “Незалежний громадський портал”.

Позивач вказує, що з графічних матеріалів та експлікацій, наявних в матеріалах інвентаризаційної справи, вбачається, що до складу вказаної площі включено також приміщення магазинів, розташованих в підземному переході площею 371,2 кв.м. Ці магазини на підставі договору купівлі-продажу від 6 лютого 1997 року належать ТОВ “Либідь”.

Фірма “Либідь” в позовній заяві також просить витребувати в Хмельницького бюро технічної інвентаризації архівну інвентаризаційну справу на об’єкт нерухомого майна – підземний перехід.

Разом з тим, Хмельницький окружний адміністративний суд визнав протиправним та скасував рішення державного реєстратора від 30 грудня 2015 року про реєстрацію за ТОВ “Либідь” права власності на приміщення магазинів загальною площею 371,2 кв. м., які розташовані в підземному пішохідному переході на перехресті вулиць Кам’янецька-Подільська у Хмельницькому.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, з березня 2015 року ТОВ “Либідь” записано на хмельничанина Анатолія Решетніка. Перед цим підприємство належало колишньому депутату Хмельницької міськради від Партії регіонів Оксані Кольгофер, яка разом із чоловіком Валерієм заснувала ТОВ у 2002 році.

Залиште коментар

Також по темі

Суд дозволив Кольгоферам безперешкодно орендуватимуть хмельницьку “підземку”

Рівненський апеляційний господарський суд скасував рішення суду першої