17 січня близько 19:00 години в смт. Понінка по вулиці Перемоги в кафе-барі, що належить 58-річній місцевій жительці, невстановлена особа, шляхом вільного доступу, зі стійки бару відкрито викрала пляшку коньяку «Ай Петрі» ємкістю 0,5 л.

17 січня близько 19:10 години в м. Славута в приміщені магазину по вулиці Князя Сангушка невстановлена особа, шляхом вільного доступу, з прилавку відкрито викрала банку з грошовими коштами на пожертвування, яка належить 48-річній місцевій жительці.

26 грудня 2016 року близько 11:20 години в м. Шепетівка в магазині по пр. Миру невстановлена особа, шляхом вільного доступу, відкрито викрала скриньку для пожертв на лікування 61-річного жителя м. Славута.

ШАХРАЙСТВА

м. Кам’янець-Подільський

15 січня близько 11:30 години по вулиці Васильєва невстановлена особа, під приводом купівлі на сайті «Olx», шахрайським шляхом заволоділа у 42-річного місцевого жителя електросинтезатором «Ямаха» вартістю 52 000 гривень, якого останній передав водієві таксі після отримання фіктивного смс-повідомлення про отримання коштів.

м. Хмельницький

17 січня близько 12:00 години по вулиці Свободи невстановлена особа, під приводом купівлі, шахрайським шляхом заволоділа у 30-річного місцевого жителя ноутбуком «Wac Booh Pro», якого останній передав водієві таксі після отримання фіктивного смс-повідомлення про отримання коштів.

КРАДІЖКИ МАЙНА

м. Кам’янець-Подільський

17 січня в період з 08:05 до 15:00 години по вулиці Героїв Небесної сотні невстановлена особа, шляхом підбору ключа, проникла в квартиру 32-річної місцевої жительки, звідки викрала золоті ювелірні вироби (два ланцюжки, два хрестика та заколку).

Теофіпольський район

16 січня повідомлялось про крадіжку акумуляторної батареї з автомобіля «ВАЗ 2105», що належить 25-річному місцевому жителю. Встановлено, що кримінальне правопорушення скоїли двоє місцевих жителів, 1993 та 1991 р.н.

Хмельницький район

В ніч на 17 січня в с. Лісові Гринівці по вулиці Сонячній невстановлені особи, шляхом зламу навісного замка, проникли до господарського приміщення 59-річного місцевого жителя, звідки викрали 3 електромотори.

Хмельницький район

В ніч на 17 січня в с. Іванківці по вулицях Лесі Українки та Ломоносова невстановлені особи, шляхом вільного доступу, викрали 820 метрів телефонного кабелю.

Чемеровецький район

В ніч на 17 січня в с. Цикова по вулиці Центральній невстановлена особа, шляхом демонтажу віконних грат, проникла до магазину 44-річної місцевої жительки, звідки викрала промислові та продуктові товари.

Залиште коментар

Також по темі

У Хмельницькому нова хвиля викрадення автономерів. З водіїв за повернення 300-1500 гривень

Останнім часом у Хмельницькому спостерігається черговий сплеск масового