Сьогодні заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко провів нараду спільно з членами робочої групи по вивченню ситуації та запобіганню негативним явищам, що склалися довкола річки Дністер.

Серед основних проблемних питань, які були обговорені під час наради є незаконне використання прибережної смуги, браконьєрство, пожежна безпека довкола лісів річки Дністер, здійснення рятувальних робіт та екологічний стан річки.

“Наразі існує комплекс невирішених питань, які виникають на такій водній артерії в процесі життєдіяльності людини, а саме у зв’язку з скидом рівня води Дністровської ГЕС виникла санітарна ситуація, що призвела до перевищення показників забруднення води. Тому, необхідно докорінно вивчити дану ситуацію та вжити ряд заходів, аби запобігти виникненню негативних наслідків по вищевказаним питанням”, – зазначив Володимир Ілліч відкриваючи нараду.

Протягом двох останніх років спостерігається зниження рівня води в Дністровському водосховищі. Щорічно навесні здійснюються еколого-репродукційні попуски води у пониззя Дністра, що призводить до нестабільності рівня води у водосховищі, що не лише посилює ерозійні процеси уздовж берега та негативно позначається на рибних ресурсах Дністра.

По завершенню наради надано доручення робочій групі здійснити виїзне засідання на території Кам’янець-Подільського або Новоушицького району для більш детального вивчення ситуації, яка виникла довкола річки Дністер.

Залиште коментар

Також по темі

Власники ділянок біля Дністра судді, чиновники та нардеп Мельниченко. Данні реєстрів

Відкриті реєстри, е-декларації та кадастрова карта творять дива.