Бізнесмен та екс-депутат Хмельницької міської ради Віктор Вікарчук презентував подолянам свою власну книжку. З-під його пера вийшов креативний орфографічний доробок – тлумачний “Словник простих слів”.

 

«Сподіваюся, використовуючи цей словник, наша громада навчиться домовлятись. Адже найбільша проблема сьогодні – наявність різного тлумачення слів. Саме тому ми не можемо між собою домовитись. Різне тлумачення часом не може привести до спільного знаменника бачення людей – це феноменальні речі. Ми хочемо змінити українське суспільство, зробити його більш розумнішим та обізнанішим у своїй культурі мови та її історії. І поки що  – нам це чудово вдається!», – сказав на презентації автор “Словника простих слів” Віктор Вікарчук.

За словами бізнесмена, його новий навчально-методичний посібник передадуть в усі навчальні заклади міста.

Нагадаємо, що у жовтні минулого року місцеві “свободіці” влаштували погром біля клубу “СВ”, аби запобігти концерту Потапа та Насті, який мав там відбутися. Після цього Віктор Вікарчук збирався навіть заблокувати міську раду і вимагати звільнення кількох чиновників міської ради.  Щоправда, цього так і не сталося. Як повідомили у керівництві хмельницького осередку ВО “Свобода”, політикам та бізнесмену вдалося порозумітися між собою.

Віктор Вікарчук балотувався на міського голову, був депутатом Хмельницької міської ради та навіть мав свою фракцію, до складу якої входив Ігор Сабій. У 2006 році міська організація ВО “Свобода” на виборах до Хмельницької міської ради об’єдналася з командою Вікарчука, створивши блок його імені.

 

Залиште коментар

Також по темі

Встановлено долю танку КВ-2, гармату від якого розкопали біля залізничного переїзду.ФОТО

Хмельницький залишиться без танку КВ-2. Адже на місці