Водія комунального підприємства «Електротранс», який вiдмовив у пiльговому проїздi учаснику АТО,  звільнили з роботи. Йому також доведеться сплатити штраф від восьми до 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а це від 136 до 170 гривень – повідомило керівництво  підприємства.

Читайте: Водій, що відмовився перевозити учасника АТО, не задоволений, що його фото виклали у Фейсбук. Чоловіка знайшли та обіцяють покарати

В управлінні Укртрансбезпеки нагадали, що у випадках відмови  в перевезенні пільговики мають право написати скаргу. Тоді інспектори зможуть швидше знайти порушника. Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області розташоване за адресою: вулиця Соборна 75, телефон 65-27-10.

Читайте: На Хмельниччині шахраї від імені обласної держадміністрації видурюють гроші нібито для родин АТО-шників

Перед бійцем вибачилося керівництво підприємства, а водія, який не гребував лайкою, звільнили з роботи.

Нагадаємо, інцидент трапився 19 липня на вулиці Подільській. Дмитром Чорномаз сів у 30-ту маршрутку та пред’явив водієві посвідчення учасника АТО. Однак той в доволі різкій формі у пільговому місці відмовив – після чого чоловік виклав фотографії водія у мережі Facebook, що виклало широке обговорення серед не хмельничан. Дехто пропонував відправити водія повоювати в АТО.

Читайте: На Волочищині у селян відібрали землю, щоб роздати її АТО-вцям

Сам водій Володимир Красінський помилки у своїх діях не бачить – повідомив винуватець скандалу в коментарі 33 каналу Він виправдовується, що не побачив необхідних печаток на посвідченні.

Читайте: У Хмельницькому агресивна подружня пара напала на дітей бійця АТО. Їх роздратувала “хохляцька музика”, яку виконували діти

Нагадаємо, подібний випадок не перший у Хмельницькому, але вперше реакція від перевізника була такою оперативною. Підприємство «Електротранс» намагається уникати. Кажуть, що влаштовують щомісячні інструктажі для водіїв з повторенням правил дорожнього руху та відпрацюванням спірних ситуацій.

Залиште коментар

Також по темі

У серпні в зоні АТО загинуло двоє мешканців Хмельниччини

Минулого місяця Хмельниччина втратила у зоні проведення антитерористичної