Кажуть, що з 1 вересня діти навчатимуться по-новому, а канікул буде шість.
Невдовзі завершаться літні канікули й в школах знову пролунає перший дзвоник. Та яким буде новий навчальний рік? Батьки хмельницьких дітей, які звернулися до редакції сайту «Є», кажуть, що не розуміють «нової системи» – навчання, яке поділено на 6 триместрів.«На багатьох сайтах прочитала, що з 1 вересня навчальний рік поділять на 6 триместрів, – каже хмельничанка Ольга Козак. – Така рекомендація Міністерства освіти. З одного боку, це непогано, бо діти частіше матимуть канікули. Не чотири на рік, а шість. Та з іншого… моя дитина піде до другого класу, я на роботі, і коли будуть канікули в мене буде проблема, з ким залишити її. Чому ж такі нововведення не обговорюють з батьками?».

Ще одна читачка сайту «Є» каже, що тема зміни навчального процесу нині жваво обговорюється серед батьків. Та офіційної інформації знайти не можуть. Не можуть пояснити це і вчителі. «Ми дуже здивовані. Хоча з іншого боку в нашій країні вже традиційно щось реформують, а люди мають лише здогадатися про ці реформи», – вважає пані Ірина.

Отож, що за зміни? «Нічого не змінюється, навчальний процес буде таким самим, як і в попередні роки, – стверджує Роман Миколаїв, директор департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради. – Ми не отримували ніяких ні наказів, ні рекомендацій від Міністерства».

За словами Романа Дмитровича, якщо навчальний процес змінюватиметься, то станеться це не раніше, ніж з наступного року, коли впроваджуватимуть освітню реформу. «Але якою та буде реформа, поки ніхто невідомо, – каже пан Миколаїв. – Тому вкотре наголошу, навчальний рік 2017-2018 років проходитиме так само, як і попередній».

Газета “Є”

Залиште коментар

Також по темі

Майбутніх першачків Хмельницького протестують на готовність до навчання у школі

Тепер усі дбайливі батьки можуть дізнатися, чи готова їхня